| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai simt acea placere cind facem sex, oare nuul mai iubesc? sau ce se intimpla?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te-ai plictisit de el, alta explicatie nu am

| goejoy a răspuns:

Incearca cu altu, pardon altii
ps, nu o spun cu rautate, doar sunteti mai dezghetati. Bravo

| Roxana121 a răspuns (pentru goejoy):

Nu vreau nici sa ma arunc in patu alt cuiva asa deodata... vreau sa intelesg ce se intimpla eu chiar il iubesc pe barbatu acesta.

| goejoy a răspuns (pentru Roxana121):

Atunci "condimentati" putin actul... jucarii, roluri, incercati in 3 (daca sunteti de acord) si multe altele, daca chiar tineti unu la altu, cu siguranta se ajunge la un punct comun, cel ai placerii.

| RAY a răspuns:

Cred ca relatia vostra s-a pabusit comunicativ si monotomia e acum baza relatiei voastre, daca esti fata e ceva normal sa numai simnti nimic

| SmokeyEye a răspuns:

Ori ai tu o problema medicala, ori are el penisul prea subtire, iar cand te uzi prea tare, nu mai simti nimic.Cumpara-ti un vibrator cam cu 1cm mai gros decat penisul lui, joaca-te cu el si vezi daca simti ceva. Daca nu simti, mergi la doctor.

| TheGenius a răspuns:

Poate faci prea des happy

| Roxana121 a răspuns (pentru TheGenius):

In comparatie cum o faceam inainte aproape in fiecare zi, acum e de 2 3 ori pe saptamana...

| TheGenius a răspuns (pentru Roxana121):

Mda..., incearca sa faci o pauza de 1 saptamana sau 2.

| Roxana121 a răspuns (pentru TheGenius):

E mult

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana121 a răspuns (pentru MyWay):

Nu am avut invedere ca e mult sa nu faci sex atit timp, doar ca locuim impreuna dorim in acelasi pat e cam greu sa no faci...

| mini35 a răspuns:

Pai in primul rand cred ca doar cand ai fost virgina ai simtit cea mai mare placere si dupa ai inceput sa te plictisesti. Poate nu iti mai place sexulhappy.Imi cer scuze daca nu vam ajutat sau daca am raspuns gresitbig grin

| Roxana121 a răspuns (pentru mini35):

Dintodeauna am simti ce trebuie se simt, dar nu mai am acea placere care o aveam mai inainte.

| mini35 a răspuns (pentru Roxana121):

Pai ti-am zis e normal ca daca omu face ceva de multe ori se plictiseste.Placerea o ai doar prima data.happy, dar daca vrei sa mai simti acea placere ar trebui sa stai pe bara putin.big grin. Sper ca am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat