| ByCretzu a întrebat:

Nu mai stiu ce sa cred persoana pe care o iubesc imi spune ca nu ii place de nimeni dar cum naiba vine asta... i-am zis eu daca are pe cineva si a zis ca nu

2 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Buna. In aceeasi situatie am fost si eu de curand happy Nu stiu ce sa zic. Sincer, nici eu nu inteleg oamenii de genul asta, care nu stiu ce vor happy Eu una banuiesc ca este vorba de altcineva. Altceva nu`mi imaginez.

| ccriss a răspuns:

Pai nu e mare lucru sa nu fi indragostit de nimeni nu? sau e chiar asa de neimaginat sa nu fi indragostit de nimeni? probabil nu e disponibila pentru o relatie nu are timp sau ce stiu eu ce alt motiv are... daca iti place de el eu zic sai dai semne daca nu iti raspunde la ele ii clar nu vrea sa aiba deaface cu tine