| bredicenista a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac ajutati-ma va roog de revelion m-am cunoscut cu un baiat dar mie nu-mi prea placea de el dar lui de mine foarte mult ...de atunci am fost prieteni foarte buni si a inceput sa-mi placa si mie de el asa cat de cat... apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si l-am rafuzat ca nah m-am gandit ca nu il cunosc asa de bine dar el a continuat sa se intelega bine cu mine si ne-am apropiat foarte mult dar zilele trecute am auzit niste barfe despre mine si el care normal ca mau deranjat si i-am zis ca ar trebui sa nu ne mai vedem asa de des ca nu-mi place sa se spuna despre noi ca suntem impreuna si el a acceptat imd a zis ca el ar face orice doar sa-mi fie mie bine si sa n-am probleme si acum pur si simplu nu-mi mai da nici un apropo chiar nimic nimic si cred ca acum eu am inceput sal iubesc de fapt eu mereu dupa ce pierd pe cineva imi dau seama de valoarea lui dar numai poott acum am inceput sa ascult piesele care mi le trimitea el si ma trec fiorii cred ca sunt indragostita de el dar cred ca el sa obisnuit deja cu ideeaca nul plac si ca nul vreau? ce sa faac acum? va roogg funda

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Cred ca s-a obisnuit cu ideea asta.sigur. incearca sa il abordezi si spune-i de fapt ceea ce simti. daca stii ca te place de ce sa nu faci tu pasul asta? el oricum nu il va mai face niciodata daca l-ai refuzat chiar daca te place... spune-i si o sa-l faci cel mai fericit om >big grin