| Valentina00 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclu de 3 zile trebuie sa imi vina a 2 oara ce am?/ funda

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Pai la varsta ta (ca banuiesc ca esti mica) ciclu nu e reglatlaughing abia de la 18 ani incolo se regleaza mi se pare.si poate fi reglat si mai devreme cu pastilele anticonceptionale...cu alte cuvinte pana mai cresti sau iei pastile n'o sa-ti vina ciclu mereu la fel thinking

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Unele femei au menstruatia reglata de la inceput, altele dereglata primii 2 ani, altele dereglata toata viata.
Doar daca iti incepi viata sexuala ai putea sa iti faci griji, dar in cazul tau este doar o simpla dereglare! Daca il ai dereglat, poate sa vina si peste 6 luni, si peste 2 saptamani!

| anca174 a răspuns:

Mie imi venea ciclul o data la 2 luni sau chiar la 2 jum, in fine era neregulat, cam un an 2 a fost asa. M-am speriat si eu la inceput dar am vb cu mami si mi-a spun sa nu imi fac griji pentru ca asa era si ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la toti vine regulat