| theangelz a întrebat:

Nu mi-am facut curaj s-o intreb pe mama... dar pe voi chiar vreau sa va intreb! Acum 2 zile cand faceam dus mi-a curs din...sange.La ce se poate referi?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ti-a venit pana acum menstruatia vreodata? Daca nu, asta e.Si comunica mai mult cu mama ta, nu ai de ce sa te rusinezi.Sunt lucruri normale pe care orice adolescenta le vorbeste cu mama ei.

Pa, pa.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ti-a venit menstruatia, cati ani ai? Spune-i mamei tale, ar trebui sa stie.

| devilll a răspuns:

Trebuia sa precizezi varsta

| Annie_3559 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui s-o intrebi pe mama ta si sa-ti faci curaj nu are de ce sa-ti fie rusinewinking. sigur va avea cel mai bun raspuns la intrebarea tahappy

| omuletz a răspuns:

Cati ani ai? De atunci ti-a mai curs? daca da, inseamna ca ti-a venit ciclul... spune-i mamei tale pentru ca intotdeauna ea este cea mai buna prietena a ta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Ti-a venit mentruatiaa?thinking Poate fi mentruatia, sau ceva grav care nu trebuie sa astepte, mergi la ginecolog.happy