| trista_5619 a întrebat:

Nu poate fi asa ceva! am auzit o vorba, tipa ca daca nu te saruti cu iubitul de ziua dragobetelor, nu veti fi impreuna, adica o sa ne despartim in anul asta...,, cum credeti e drept?

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Tampenii. totul depinde de voi nu de ce se spune.

| Narfundo a răspuns:

Da

| Blondamea a răspuns:

Mah aste asunt superstitii adica cel putin eu una nu cred in ele spre de ex eu cu iubitul meu nu ne'am vazut anul trecut de dragobete pentru ca nu eram in tara dar asta nu inseamna ca nu mai stau cu el adica totusi am 1 si de cand stau cu el deci nu zice nimeni ca e ceva rau sau ceva bun dar asa se spune

| Maria123 a răspuns:

E ceva de genul daca iti trece o pisica neagra prin fata o sa ai ghinion toata ziua aia, iar daca spargi o oglinda o sa ai ghinion 7 ani.Toate astea sunt la fel de adevarate ca existenta Iepurasului de Paste.

| anca174 a răspuns:

Si daca nu ai iubit atunci nu o sa ai tot anul?
mi se pare o prostieoh go on e un mit

| ruginiz a răspuns:

Superstitii dom'le

| AmericanKiller a răspuns:

Tu chiar crezi asa ceva? da hai sa fi serioasa asta ii minciuna de pe prispa tiganului