| andra4u a întrebat:

Nu pot sa il uit. Oricat as incerca, in orice relatie m-as implica, tot la el imi sta gandul.Si asta poate pentru ca am fost o ambitioasa, si orice mi-am propus pe plan amoros mi-a reusit, mai putin sa ne impacam(cu toate ca relatia noastra a fost una mai zbuciumata, cu multe impacari si despartiri). Intr-un timp nu mai vorbeam deloc, nu ne mai salutam cand ne intalneam.Acum lucrurile au inceput sa se mai regleze, vorbim, ne intelegem oarecum ok, dar nu poate fii vorba de mai mult. Uneori, cand venea cu fostul meu iubit sa ma vada, se vedea ca nu se simtea in largul lui.Nu stiu daca e posibil sa avem o relatie si nu stiu daca e bine sa sper sau sa il uit.

Răspuns Câştigător
| bebelotz a răspuns:

Draga Andra la asta ma gandeam eu ieri, adica: eu sunt de parere ca in vaiata asta orice fata mai devreme sau mai tarziu "i se va pune pata" pe un baiat si indiferent daca mai vorbeste cu el sau nu daca mai are nu una ci 20 de relatii dupa nu il va uita definitiv, tot la acel "el" ii va sta gandul, bine nu permanent dar oricum. Si apropo asta o spun din propria experienta si din auzite. Acum intrebarea mea este ve ramane de facut? Si de asemenea cred ca asta nu prea mai are rezolvare, doar o impacare dar aceasta nu ce sa zic.

1 răspuns:
| rooxxyy a răspuns:

Poate chiar il iubesti...dc nu incerci tu sa faci primul pas si sa ii ceri sa va impakati... daca refuza inseamna k tu pentru el nu insemni nimic si ca trebuie sa-l uiti