| kiko_3973 a întrebat:

Nu pot sa imi mai fac relatii... ma plictisesc foarte repede de o relatie, dupa ce am avut o relatie mai lunga si am pus suflet iar dupa ne-am despartit, iar acum nu pot sa mai tin la altcineva, ma imt mult mai bine pe cont propriu. dc?

3 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Probabil ca despartirea aceea te-a afectat si fara sa iti dai seama inca te gandesti la acea/acel ea/el. stai un timp si gandeste-te bine daca mai simti ceva pentru acea persoana si inainte sa fi cu alta persoana gandeste-te daca iti doresti cu adevarat sa fiti impreuna. sa te plictisesti de o relatie inseamna sa nu ti-o doresti cu adevarat.

| nicoll7 a răspuns:

Inca nu esti pregatit pentru alta relatie...cand vei gasi persoana potrivita o sa vezi k nu te vei mai plictisi

| thegirl1 a răspuns:

Inca nu ai gasit persoana potrivita, care sa te faca sa resimti emotiile dragostei.sau pur si simplu iti place libertatea, independenta.