| GeorgeGabriel66 a întrebat:

Nu prea mai am chef sa fac sex cu iubita mea. se cam roaga de mine!
ce e de facut? laughing)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, aduceti noutati in viata sexuala!
Schimbati pozitii, inspirati-va din filme, face-ti ce va trece prin cap sau va doriti, fantezii si pozitii noi!
Rutina apare la orice cuplu dupa un anumit numar de ani, dar pentru asta nu trebuie sa renunti, doar sa fii deschis la minte si sa sa aduci noutati in cuplu, sa reaprinzi pasiunea, sa va doriti din nou asa cum o faceati la inceput.
Cum crezi ca rezista casniciile dupa zeci de ani?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal omul find o fiinta poligama dorinta sexuala vrea mereu sex cu alte persoane, te compromiti aiurea ca tot acolo vei ajunge

| Violleta2022 a răspuns:

Poate-i cazul sa mergi la medic, daca nu simti dorinat sexual, ceav in creieasul tau sau hormonal s-a blocat.
Ori schimba partnera de sex, poate asta nu te mai excita!

| GeorgeGabriel66 explică (pentru Violleta2022):

Am dorinta de a face sex, dar nu asa cum o aveam la inceputul relatiei cu ea... e prima relatie de mai lunga durata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GeorgeGabriel66):

In cazul asta, aduceti noutati in viata sexuala!
Schimbati pozitii, inspirati-va din filme, face-ti ce va trece prin cap sau va doriti, fantezii si pozitii noi!
Rutina apare la orice cuplu dupa un anumit numar de ani, dar pentru asta nu trebuie sa renunti, doar sa fii deschis la minte si sa sa aduci noutati in cuplu, sa reaprinzi pasiunea, sa va doriti din nou asa cum o faceati la inceput.
Cum crezi ca rezista casniciile dupa zeci de ani?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ii spui mereu ca nu ai chef de sex, cu siguranta ca te va parasi si va gasi un baiat care are mereu chef de sex.

| LoveSleep a răspuns:

Schimbă categoria.
Și site-ul dacă e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paseaz-o catre dreapta...