| IDamonSalvatore a întrebat:

Nu prea stiu sa fac o fata sa ma placa. Sunt ok. Mi se pare ca sunt un pic prostut. Toate fetele cu care am incercat s-au suparat pe mine din chestii de nimic. Va rog frumos, daca vrea cineva sa ma ajute sa dea add la vampiruldamon

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai nu e o regula exacta.
Fiecare,folosim strategiile noastre pe care cu siguranta le ai si tu.
Trebuie cred sa dovedesti ca esti destul de matur,sa stii ce vb cu ea,adica ce trebuie sa cred ca e ok.
In rest,fiecare avem sarmul nostru,iar daca nu l ai decoperit pana acum,la o prima discutie interesanta cu tipa respectiva,iti vei da singur seama, cate lucruri bune poti avea, numai ca sunt ascunse si trebuie singur sa le descoperi.
Ai incredere in tine si va fi bine.
Succes pe mai departe!

| Kazimir a răspuns:

Un pic prostuț? După întrebarea pusă ești mai mult decât un pic...

| IDamonSalvatore explică (pentru Kazimir):

Sau un pic mai mult, dar vreau sa invat ca sa nu mai fiu prost.

| DianaMariaA a răspuns:

Iti trebuie o fata mai mica cu un an sau doi deoarece, fetele de varsta ta nu sunt atente la ce e important in relatia cu tine si continua sa se uite dupa baieti mai mari. Cred ca ar fi bine sa iti gasesti o fata mai micuta. Daca si de data aceasta, fetele se vor supara pe tine din nimic, gaseste-ti genul de fata potrivit pentru tine. Bafta!