| iuliagiurgiu a întrebat:

Nu simt placere cand fac sex cu prietenul meu. ce sa fac?

10 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Paiii.dai papuciilaughing. ce pot sa zic... daca tii la el discuta cu dansu.dar daca este doar o faza trecatoare, cauta altu.

| Christal a răspuns:

Poate din cauza ca este prima/a2a/a3a oara...e mai nasol la inceput intr'adevar.

dar daca deja ati trecut de aceste dati.nu stiu. incearca sa vorbesti si cu el despre astahappy
poate face unele lucruri care te deranjeaza sau te incomodeaza

| dGeorge_7363 a răspuns:

Poate ca nu se ridica la asteptarile tale. daca simti nevoia sa faci ceva, sa stimulezi in bine relatia sexuala ar fi bine sa vorbesti cu el, nu incerca sa il manipulezi. explica'i ce se intampla, risti sa il faci sa cada intr'o pasa proasta tongue si o sa fie si mai urata chestia.

| Marius21George a răspuns:

Nu trebuie sa faci tu mai nimic.El cam trebuie sa se ridice la nivelul care vrei tu. Vorbeste deschis cu el fara rusine.Sunt sigur ca o sa rezolvati! Succes

| UPT a răspuns:

Pai... daca vrei sa simti ceva, si el nu-ti poate oferi, incearca cu altu'.
Daca nu simti nevoia sa faci sex, dar el iti cere asta, il poti lasa sa se duca sa faca cu altele.

Ma refer sa aveti un fel de "open relationship". Chiar functioneaza acest fel de relatie. Totul depinde doar de voi.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Become an hero.

| chipanoo a răspuns:

Incearca singura. vezi daca functioneaza si apoi da vina pe el.

| monicutza_5552 a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema... am orgasm rar, si e din caauza ca nu se stimuleaza punctul G. adica penisul sa atinga punctul G, iar asta tu trebuie sa gasesti pozitia in care te poti simti bine...:*

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Fa cu altu laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Spune-i ca mai are o singura sansa sa dovedeasca ce poate... sad
life is hard.