| DidiChanx3 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine dar de o saptamana de cand au fost zilele orasului ma gandesc numai la un baiat pe care l-am cunoscut acolo ( l-am cunoscut printr-un prieten de la mine de la scoala ) asa si vreau s ava spun ca nu ia-m zis prea multe dar de cand l-am vazut nu stiu ce are cu mine ca am mers in gasca sau cu cea mai buna prietena si decate ori l-am vazut ba urla la mine ba se stramba deci tot facea cu mascariciul cu mine l-am imi vazut ca vorbea si cu prietenele mele si nu avea nici o treaba cu ele nu stiu ce sa mai cred sau sa fac adica chiar imi place d ele foarte mult >8- plss help cele mai bune sfaturi primesc fundita mare!

Răspuns Câştigător
| mariaaaaa a răspuns:

Stiuuuu!
SENTIMENTUL e reciproc. Si el te place!

Daca se stramba, te jigneste inseamna ca vrea sa te enrveze. Crde-ma ca astea sunt semne de iubire. Cat despre prietenele tale ca el statea cu ele, vroia sa te faca geloasa sigurrrr happy

asa ca fa-ti sperante! si el te placee.incearca sa vb cu el smug

funditaaa?:X