| trista_5619 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred, a vrut sa vada ce reactie voi avea, facand-o si ranindu-ma fara sa se gandeasca. A pus poze cu alta fata si pe ale mele le-a sters, mi-a dat de inteles ca si-a gasit alta, am suferit foarte mult. Iar acum ma cauta si imi vine si imi cere iertare, ca a fost un prost ca nu se gandea ca poate sa ma raneasca atat de mult, ca vrut sa ma puna la incercare. si inca ii curgeau lacrimi din ochi cand imi spunea ca nu poate fara mine, ca nu o sa renunte la mine niciodata, ca regreta foarte mult ceea ce mi-a facut. Nu stiu ce sa fac, sa-l iert, stiu ca daca a facut o data poate s-o mai faca si de mai multe ori, dar nu vreau asta. Il ignoram si-i spuneam ca nu cred nimic din ce spune ca-l urasc, dar el din contra insista mai mult ca sa-l iert, si-mi spunea ca eu nu-l urasc, stie ca nu-l urasc, desi o spun cu atata convingere. Nu stiu, chiar sincer nu stiu ce sa fac, il iubesc, dar multi au vazut cum am suferit pentru el, si mi-au spus ca o sa fiu proasta daca-l iert, ca o sa mi-o mai faca de mai multe ori, ori chiar ceva mai rau. Va rog dati-mi vreun sfat, stiu ca multi din voi au patit asa ceva, nu toti dar unii poate au avut prieteni care au patit asa ceva, spuneti-mi ce au facut ei, si ce sa fac... P:S (avem aproape 9 luni impreuna, si nu am avut relatii sex.) va rog, nu va bateti joc. m. s.

1 răspuns:
| UnuAltu a răspuns:

Lingusitor,exista altii si mai buni
daca esti prost ramai prost pana la capat
ai suferit lasa-l sa sufere, sia facut-o cu mana lui PUNCT