| ellamic93 a întrebat:

Nu stiu cum sa fac... am un prieten si facem sex, e totul ok dar as vrea sa ii fac si sex oral. Am vazut cum e si chiar mi-as dori, dar nu stiu cum sa fac, cum sa ii spun, mi-e cam aiurea asa... Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| anonima_6131 a răspuns:

Pur si simplu.inainte sa incepeti il saruti usor pe piept si te lasi mai jos.mai jos si atunci te joci un pic nu treci direct la actiunewinking o sa ii placa ideeabig grin fundita?batting eyelashes