| alynna a întrebat:

Nu stiu cum sa fac... in fiecare noapte fac sex cu perna. cum as putea sa renunt la obiceiul asta?

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Ahhhh! Nu faci sex cu perna straight face Te masturbezi cu perna big grin Pai incearca sa te controlezi tongue Cand simti nevoia sa "o faci" gaseste-ti alta ocupatie happy
Funda?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa-ti un prieten

| User a răspuns:

De ce ai renunta?! laughing
Nu demult am vazut un articol pe net cu dilimani d-astia. unu era casatorit cu o caramida, altu cu un stalp. Deci, se poate.

| DarQueen a răspuns:

Wow laughing acum nu stiu daca ai pus intrebarea la misto, dar daca e pe bune, poate deveni un obicei, si cam greu scapi de ele. un psihologte-ar putea ajuta daca e ceva serios. o zi buna in continuare. happy

| rony a răspuns:

Cati ani ai? Inseamna ca ai imaginatie bogata. Poate vezi prea multe faze care te fac sa te comporti asa.Incearca sa faci un sport, miscarea sigur te va face sa-ti indrepti energiile in ceva sanatos.

| HelpBoy a răspuns:

Se poate cu perna?

| 2dmv a răspuns:

Schimbati perna! sau mai bine fa sex cu plapuma ca ma gandesc ca perna sa epuizat! Ai grija totusi sa nu te irite!

| RockaruL a răspuns:

Zimi si mie, cum dracu faci sex cu perna? Iai pus accesori specialelaughing?

| caporalul a răspuns:

Banuesc ca esti fata
cum faci sex cu perna cas curios?

| cagulatu a răspuns:

Omfg rolling on the floor

| dubioss a răspuns:

Suna`ma si te rezolva baiatubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asimi spui si mie cum naiba faci sex cu perna ca sunt curios

| Laur_3139 a răspuns:

rolling on the floordoamnelaughing ce copiilaughing ce dracu abtine-telaughing sa nu ii dai limbi

| stelian_6033 a răspuns:

Du-te intr mai bine un baiat sa faca cu tine ca poate scapi de perna

| cautys a răspuns:

Pai sunama pe mine si vin eu si te rezolv ca vad ca esti frumoasa :Xlove struck te astept uite ia id meu sa vb andreas_jupanu2007 te astept