| sorina18 a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa reusesc sa il uit pe fostul meu prietensad.Am fost impreuna un ansad.El a pus punct relatiei noastre pentru ca spunea ca nu crede ca suntem potriviti si e mai bine ca fiecare sa isi vada de drumul luisad.
A fost primul meu prieten.Imi lipsesc momentele petrecute impreunasadimi este dor sa ma tina in brate, sa vorbim, sa ma ia de manacryingimi este dor de tot.
Au trecut 2 saptamani de cand ne-am despartit si el imi lipseste pe zi ce trecesad.Sta langa blocul meu, il vad zilnic... orice imi aminteste de el...parculetul in care stateam noi mereu, banca de la bloc unde stateam in fiecare zisad
Cum sa il scot din inima mea si cum sa il uit cand stiu ca numai exista nici o sansa de impacare?sad
Ce sa mai fac?sad
Am nevoie de un sfat de la voisad

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Suna'ma pe mine!

| Joker1958 a răspuns:

Daca vrei sa vorbim poti sa-mi lasi un id de mess intr-un mesaj. mi-ar face placere sa discutam

| Corinnààà a răspuns:

Ocupa-te cu diferi lucruri..Iesi cu prietenele. Incearca sa nu te mai gandesti la el. Nu te merita fiindca te face sa suferi si gandeste-te ca intotdeuna exista mai bun.E greu dar va trece. happy

| neutrino a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. Nu stii ca relatiile au si sfarsit?

| vasic a răspuns:

De la dragoste la ura e un pas. Uraste-l. Uita-te atenta la el gandeste-te la defectele lui. Crede-ma, urmatorul va avea un caracter diametral opus fata de acesta.

| cristiiisus a răspuns:

Fa o felatie, intotdeauna ajuta in astfel de situatii