| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep asa ca o sa zic directbig grin.Am o problema cu prietenul ...Suntem impreuna de 1 an, toate bune si frumose pana acum ceva timp cand eu am inceput sa ma indepartez de elstraight face. Pur si simplu ma enerveaza fiecare cuvant pe care-l scoate, fiecare gest, efectv nu-l mai suport si totusi nu inteleg de cestraight face nu ma inteleg nici eu.Adica tin la el chiar foarte mult si nu vreau sa ne despartim dar cu toate astea nu il mai suport.Adevaru e ca si el ma cam sufocabig grin dar...thinking Nu stiu ce sa fac. Daca a trecut vrodata cineva prin chestia asta si are vreun sfatpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Maditzaa16 a răspuns:

Chiar pot sa te ajut! Eu am fost in situatzia ta chiar tot ce spunea ma deranja,orice facea ma enerva si cea mai mica miscare, si cand ii vedeam fata ma enervam! Incearca sa te vzi mai putin cu el, sa nu te sufoce foarte tare dp un timp ai sa vz ca o sa ii simti lipsa sau cand o sa iesi cu el o sa vz si cu te va deranja daca fum o tigara ca un pr o sal vrei numai pentru tine! Dar cel mai important exista si riscu sa se supere el sad sa nu-ti mai dea ff mlta atentie dar oriqm daca te iub o sa inteleaga ce-i cu tine sper cu ti-am fost d folos :*!

1 răspuns:
| Anny1 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu spui ca`l iubesti dar te simti sufocaa spune`i sa te lasa un timp macar 2 zile si ai sa vezi care e alegerea in cele 2 zile sa nu aveti abs.nici un contact sa vezi daca il iubesti cu adevarat o sa iti fie dor de el daca nu e doar imaginatia ta care refuza sa spuna ''NU! Nu il mai iubesc'' si eu una nu am trecut prin asta dar stau si ma gandesc sper ca ti-am fost de folos te pup si aveti grija:*!