| CudiDaKid a întrebat:

Nu stiu de ce am un folder in care am niste fisiere si cand dau sa intru nu`mi apare nimic. e gol.desi cand dau la proprietes zice ca e ceva in el sau cand dau sa pun muzica din el in winamp imi apare! Cum fac ca sa imi apara fisierele cand intru in folder?!

Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Intra in fisier, intra sus la tools, apoi folder options, view si bifeaza "show hidden folders of files" cred ca sunt trecut invisible si nu ti le arata, merita incercat

3 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

... si ce legatura are asta cu dragostea si sexul?

oooofffff... fisierele / folderele sunt ascunse (hidden). tools - folder options / file options -> show all files.

| Smeck15 a răspuns:

Control panel -> Folder Options -> View ->(la sectiunea hidden files and folders ) Show Hidden Files and Folders. Deci Fundita:*?big grin

P.s ce legatura are cu dragostea si sexu straight face? ai postat gresit tongue