| anya_6593 a întrebat:

Nu stiu de ce atatea vb. Eu chiar nu va inteleg de ce. Fiecare omu isi respecta traditia.Sunt romanca iubesc un machedon ce este rau in asta? El isi respecta traditia lui iar eu pe a mea si sunt la fel ca noi sa nu credeti ca sunt altfel. Difera doar traditiile si as vrea sa intelegeti nu sunt oameni rai chiar au suflet. Omul pe care eu il iubesc are o firma intr-adevar munceste si el foarte mult dar cand ii spun ca vreau ceva face totul pentru mine.Cand ii spun vin-o ca vreau sa ne vedem vine. I-am gresit de 2 ori am iesit cu prietenul lui care e tot machedon. M-a iertat oare pentru ca ma iubeste de asta ma iertat? Stie si i-am recunoscut ca am gresit culcandu-ma cu cel mai bun prieten al lui. Voi nu stiti ce inseamna sa fii tredat de femeia pe care o iubeste si de cel mai bun prieten din copilarie.Regret enorm ca l-am tradat dar el nu imi scoate ochii pentru ce am facut si m-a iertat pentru tot. Ce ar fi facut un roman in cazul acesta?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Un roman in cazul asta presupun ca nu ar mai vorbi cu tine dar nici cu prietenul ala sau pur si simplu ar rade de tine si ar spune la lume ce ai facut tu...
Dar de ce te`ai culcat cu ala dca il iubesti pe asta?raised eyebrows
Nu te`ai gandit ca sufera? Poate da dar ai realizat dupa...asa se intampla
Pe viitor fii atenta si sa va iubiti mult.
Pa:*!

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Mama daca il iubesit de ce l-ai inselat? Inseamna ca nu il iubesti cu adevarat!

| NickiMinaj a răspuns:

Cred ca un om cu respect de sine nu te-ar fi iertat, nu are treaba nationalitatea/etnia/religia.

| AnGeL a răspuns:

Mama fiind ramanca l-a iubit pe tata un turc si eu sincer as vrea sa gasesc un baiat bun dar sa fie turc
vreau sa mentionez ca sunt pe jumatate turcoaica si nu ma deranjaza
traditiile turcilor difera intr-adevar de ale noastre dar asta nu e o piedica

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Ok,nu ne lua la bătaie că nu ți-am făcut nimic.Macedon macedon dar...de ce ai făcut tu una ca asta? Și cu prietenul lui? Știi ce urmează să zic așa că nu-ți mai spun.

| anya_6593 explică:

Apropo am fost inainte sa ma culc cu prietenul lui acuzata ca am facut-o cu el nu a fost asa si am facut-o in momentul in care am fost acuzata acum sa intelegeti cum vreti ca n u imi place sa fiu acuzata pe nedrept. daca tot am fost acuzata de ce sa nu o fac? ca tot credea ca nu am facut nimic.chiar imi pare rau pentru ca el mia demonstrat ca ma iubeste si tine la mine.regret enorm ca am gresit si nu stiu cum pot sa-mi repar greseala fata de el chiar daca el ma iertat.