| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de unde pana unde atata bucurie pe unii baieti si unele fete atunci cand fac sex cu o virgina respect un virgin, care e faza?

Răspuns Câştigător
| ILoveM a răspuns:

Imaturitatea gandirii. Idei invechite si imbecile. O falsa idee de "castig".

16 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pai tu nu ai auzit de cele care isi vand virginitatea pe net, si sa platesc bani grei pentru asta? Probabil barbatii sunt bucurosi ca sunt primii...
Tu nu ai facut-o cu o virgina?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Eu nu ma laud daca da ori ba whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Futurasi, inimioare, balonase, avionase, buburuze.

| SalvatoreLeon a răspuns:

Eu unu le-as considera niste trofee big grin fiind primul

| anonim_4396 explică (pentru SalvatoreLeon):

Poate la tine-n Pantilimon se poarta asa ceva

| suMRed34 a răspuns:

Probabil pentru ca in zilele noastre virginitatea e deja ceva rar sau poate pur si simplu unora le place ideea de a fii primul/prima in viata (sexuala a) celuilalt. Stii cum se zice, primul nu se uita niciodata. happy

| MissJJ a răspuns:

Au sanse mari ca virgina/virginul sa se indragosteasca de el/ea mult mai usor decat cu cineva experimentat. Plus ca il/o pot modela dupa plac.

| miru20cmrecords a răspuns:

Pai aici este vorba de iubire. Baieti ca au fost primi care siau dezvirginat iubita. Iar fetele ca au fost dezvirginate de persoana iubita.

| ombladon a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Totusi despre baieti nu ai spus nimic

| lavinutsa a răspuns:

Nu e nicio faza.

| CristinaMariaGG a răspuns:

Cred ca baietii au mandria aia ca ei au dezvirginato nu stiu. iar fetele cred ca le place ideea ca ele au fost primele.

| anonim_4396 explică (pentru CristinaMariaGG):

Eu tocmai asta am intrebat, de ce?!

| CristinaMariaGG a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai de asta ca sa intrebi tu laughing.

| anonim_4396 explică (pentru CristinaMariaGG):

Daaaaaa? bineeeeee

| CristinaMariaGG a răspuns (pentru anonim_4396):

big grinbig grin please don't kill me laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaMariaGG):

Nu, kiss you kiss