| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de unde se downloadeaza metin2 dinamik client2011 am incercat toate site`urile si mi-au aparut numai porcarii. Nu'mi apare cum apar la altii. Aveti voi idei? Funda +vot. [mersi] Scuzati categoria

1 răspuns:
| b0denN a răspuns:

Uite iti dau eu un client de 10x mai bun decat dinamik, a aparut acum o luna!
daca vrei sa joci pe dinamik ii iei mc si pui in mc*ul de la clientul care til dau eu!
Se numeste client by Abessgara v3.7
Downloandeazal de aici! :http://www.damp.ro/......wnload.php

Funda :d!?