| popmirgea1999 a întrebat:

"Nu-ti fa griji daca esti singur, poate Dumnezeu te pastreaza pentru cineva special!"

Cum explicati asta?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Alta scuza din aia a destinului.
Destinul e in alte scopuri, e greu de perceput, nu poti sa dai vina pe el pentru tot ce se intampla si sa-l invinuiesti ca nu se intampla.
Esti singur...din vina ta. Dumnezeu te ajuta cand te ajuti tu mai intai.

| Mann02 a răspuns:

Ai mai intrebat asta odata... e destul de nasoala chestia dar sper sa mi se intample si mie happy

| Gabriella24 a răspuns:

Ce-i al tau e pus deoparte! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ager a răspuns:

Totul vine la momentul potrivit big grin

| cristina_2603 a răspuns:

Inseamna ca daca acum esti singur, peste un timp vei fi cu o perosana foarte speciala, care inca nu ti s-a aratat, Dumnezeu asteapta mementul potrivit pentru a o intalniwinking

| Silvii a răspuns:

Este ceva gen : Nu uita sa zambesti mereu, nu stii cand cineva se poate indragosti de zambetul tau!