| LonelyGuy a întrebat:

Nu vi se pare că unele fetele au cam multe pretenții pentru cât oferă? Adică, sunt fete frumoase și sau inteligente care au tot dreptul să aibă pretenții, dar eu mă refer aici la cele care nu arată nici bine și sunt vai de steaua lor. Am ajuns la aproape 26 de ani fără să fi avut o iubită vreodată.

Nu sunt un tip atractiv, sunt introvertit, anxios și sărac, dar tot simt că merit să am pe cineva. Am încercat să "cuceresc" fete și mereu am fost refuzat. Și nu vă gândiți că m-am dus la fete frumoase/deștepte/cu bani că îmi știu valoarea, dar au ajuns toate nașpetele să aibă standarde ridicate care nu au ce oferi.

56 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu ai dreptul sa impui cuiva ce pretenții sa aibă sau sa te accepte pe tine, consider ca după maturizarea ta raționala, emoționala, economica o sa iți găsești o iubită,fetele nu au pretenti mari si baieti nu au ce oferi in ziua de azi,majoritatea sunt idioti, libidinosi sexuali, obsedati, fara viata, ce sa vrei cu ei

| Violleta2022 a răspuns:

Daca alea care nu arta bine sunt de 1000 de ori mai destepte decat cele frumaose si proaste, au tot dreptul sa aiba pretentii mai mari, fiindca frumoasele lu' peste prajit.

| Emma30555 a răspuns:

E o întrebare fără rost fiindcă nimeni nu poate fi obligat sa fie într o relație cu cineva. Sunt persoane care prefera sa fie singure decât într o relație nefericita. Naspete de care zici tu poate nu au pretenții, poate se combina cu naspeti simpatici la fire. Lucrează la personalitate, nu știu de ce unii nu înțeleg lucruri simple, mie mi-a spus odată un bărbat o vorba și cred ca avea dreptate "bărbații iubesc cu ochiul dar fetele cu urechea " fetele nu se uita neapărat la fizic cât la personalitatea unui bărbat

| LordCristobal a răspuns:

Se stie demult ca mare parte a fetelor din Romania au pretentii exagerate si penibile de la baieti.Ca sa le cuceresti trebuie sa arati bine, sa ai smechereala, sa fii genil care intretine atmosfera sau sa fii tipul ala de baiat usor de manevrat.Multe fete de la noi din tara nu apreciaza baietii cu personalitate.
Sfatul meu personal este sa lasi cu cucerirea fetelor pentru moment si sa te axezi pe rezolvarea unor probleme ce tine de sinele tau.
,, Nu sunt un tip atractiv"daca din start iti spui asta in minte nu o sa ai succes la fete, intodeauna trebuie sa te consideri atractiv chiar daca nu esti.Ai putea sa spui ca,, sunt prea frumos pentru fetele din Romania"
,, Sunt anxios si sarac"-Esti anxios pentru ca nu ai o ocupatie care sa te implineasca si sarac ca poate nu ai un venit suficient de bun.
Gaseste-ti un domeniu care sa iti placa si sa stralucesti si poate asa vei atrage o gagica in viata ta.

| iulia0514 a răspuns:

Nu exista fata urâtă, pana la urma oricum ar arata unui anume bărbat tot ii va place! Cat despre tine am senzația ca ți-ai găsi dacă ai ști cum sa te comporți!

| LonelyGuy explică (pentru iulia0514):

Există fete care, obiectiv vorbind, nu sunt atractive. Să nu îmi spui că o tipă obeză, cu mustață și dinți lipsă e atractivă pentru cineva laughing

| iulia0514 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Am văzut cazuri! Everything it's possible! Daca un tip e urat ca noaptea nu poate avea sperante la miss univers doar dac nu e multi millionar

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Și uite aici e atitudinea despre care vorbeam în prima postare în care ți-am dat sfaturile, man. Pari tipul lonely și plin de defecte care nici tu nu te suporți (crede-mă nu te judec, la capitolul nesuportat propria persoană pe alocuri sunt as) dar îți spun cât de sincer pot, că ascunzi o latură narcisică și deți o atitudine care te face să atragi tocmai tipele alea, alea care spui tu acolo, că au pretenții dar nu au ce oferi. Iar atitudinea asta este tristă, pe alocuri aș zice că ai acele chestii masculine care te pot face să fii sincer, dar viața ne-a demonstrat că deși se caută tipare, ea nu respectă acele tipare. Vizionând documentare cu persoane obeze la TLC, am văzut tipe sau tipi de 300/400 de kg cu tipi și tipe slăbănogi/age, am văzut și auzit de criminali care au avut familie și sentimente pentru cineva, am văzut oameni în aceeași localitate, unii mâncând cu linguri de aur și alții mâncând resturile acelor bogotani, am văzut criminali care au auvt istoric de ajunge criminali și criminali care nu au avut istoric și totuși au comis-o. Ce încerc să subliniez este că viața oricât am vrea noi s-o punem în niște tipare, nu le respectă și se prea poate ca tipa aia sau tipul ăla obez, fără dinți și fără mustață sau cu mustață poate a găsit deja pe cineva și e de o mie de ori mai fericit decât tine, care ai niște prejudecăți și îți trăiești viața după niște tipare. Evident că un mic tipar legat de orice avem fiecare, fiecare ne ghidăm existența și viața după felul nostru, gândurile, simțurile plăcerile și urile noastre însă din ceea ce am citit pe aici, am impresia că tu ești total într-un tipar al tău și nu vrei să ieși din acel tipar sau măcar nu vrei să mai vezi și altă perspectivă.

| Drimmero a răspuns (pentru iulia0514):

Ba exista destule urate, nu orice femeie arata bine doar pentru ca e femeie, trebuie sa te ajute mama natura si sa te ajuti si tu avand grija de tine, sa te aranjezi, sa ai o greutate normala etc.

| iulia0514 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt bărbați care au gusturi exotice la femeilaughing

| Drimmero a răspuns (pentru iulia0514):

Nu cred ca exista barbati atrasi de femei urate, poate le iau pentru ca nu exista alternative, in mod natural uratul nu ne atrage.

| iulia0514 a răspuns (pentru Drimmero):

Ști cum se zice gusturile nu se discuta! Dacă nu ii place o fața ei îi place, fundul, sâni, ochii, picioarele poate admira inteligenta ei sau cum gătește etc.Dar tot se găsește unu sa o placa!

| Drimmero a răspuns (pentru iulia0514):

Ai si tu dreptatea ta pe ici pe colo. Sunt unele femei care compenseaza prin altceva dar ideal ar fi sa aiba macar putin din fiecare.

| iulia0514 a răspuns (pentru Drimmero):

Femeia perfecta nu existăhappy

| Drimmero a răspuns (pentru iulia0514):

Nu exista perfectiune in general, nu doar la femei. Ma mir cum de nu te-a dat modestia afara din casa zicand ca le ai pe toate

| iulia0514 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu vreau sa fiu perfectă ar fi prea plictisitorlaughing

| Tds92 a răspuns (pentru iulia0514):

Vezi de treaba ta de femeie mai bine, cum se spune la astea maritate domnisoare, numai sta tu pe TPU sa amagesti utilizatori cu sfaturile tale de sters rahatul la fund, la ce te ajuta sa incurajezi inutil niste persoane ca el fara noroc la femei, nu inteleg, e o mandrie pentru tine ca femeie probabil, ca ai acasa pe unu care ti-o trage, intr-un fel esti si incapatanata sa nu folosesc un cuvant jignitor ca te superi pe mine, cand asta zice ca si-a folosit toate metodele si ca nicio curva nu il vrea tu vii si imi zici mie ca nu e timpul pierdut pentru el si inca sa mai spere! ai probleme grava femeie la mansarda degeaba suni la gardalaughing

| iulia0514 a răspuns:

În primul rând nu-mi amintesc sa fii susținut ca va înțeleg sau am eu amnezie cumva? În fine! Când mi-am cunoscut soțul de-abia se infitase Facebook darămite Tinderu cât despre școală pe vremea aia mergeam la școală sa învățăm nu sa facem sex în baie sau sa ne drogam de telefon nici nu mai încăpea vorba! Mi-am cunosc soțul într-o vara i s-a stricat masina în fata casei noastre și i-am chemat un mecanic să-l ajute și cam la o lună după mi-a adus un buchet de flori și o ciocolata și cam atât a fost nu ne-am mai văzut 2 ani pana ne-am întâlnit întâmplător în orașu unde m-am dus la studii m-a invitat la o cafea și de atunci tot împreună suntem!

| iulia0514 a răspuns:

Încă nu e târziu! Poate sa iasă și el în societate sa se angajeze să-și facă prieteni sa cunoască oamenii noi sa meargă la sala sa se pună puțin la punct dacă sta toată ziua buna ziua pe net și își plange de mila nu câștigă nimic!

| Tds92 a răspuns (pentru iulia0514):

De ce tii tu neaparat sa primesti jigniri, te plangi de ray ca e cum e, are 26 ani merge pe 30, ce mama dr ar mai putea sa schimbi, ejacularea aia precoce care ar duce orice fata la extaz si cu tripleti in burta?

| iulia0514 a răspuns (pentru Tds92):

Dacă îți face placere sa ma jignești dai drumul presupun că nu te doare tastaturahappy nu cred că i-am zis ceva rău sau nelalocul lui doar ca orice e posibil și la 50 de ani își poate găsi perechea dacă e dispus sa facă schimbări în viața lui e important sa înceapă sa trăiască viata din plin fără să-și plângă de mila! Din nou nu-mi amintesc sa ma fii plâns de Ray sau cum îl cheamă cuiva el pur și simplu sa băgat în seamă dacă ma deranja îl blocam și punct!

| Tds92 a răspuns (pentru iulia0514):

Daca ia de bune ce spui tu, avand in vedere ca mai esti si maritata, e un mare dobitoc, gen ca nu e trecut prin viata, e ca si cand i-ar zice masa lui ca e cel mai frumos om din lume si ca nu conteaza ca are 30 de ani si e singur inca are timp

| iulia0514 a răspuns (pentru Tds92):

Problema lui dacă ia în serios ce îi spun eu! Dacă ii spuneam să stea în casă și să-și plângă de mila presupun ca era bine din punctul tău de vedere!

| Tds92 a răspuns (pentru iulia0514):

Serios, i-auzi bah, atat de simplu, iese prin parc la alergat poate da de tine si divortezi de barbatul tau, cine stie, eu zic sa stea in casa

| iulia0514 a răspuns (pentru Tds92):

laughing nici o șansă îmi plac bărbați adevărații nu puști care nici măcar nu o făcut armatalaughing când urlu odată drepți face pe el de frică laughing

| Tds92 a răspuns (pentru iulia0514):

Foarte haioasa, vezi ca s-a scumpit energia, numai sta casnica, du-te la munca, sau esti bucuroasa ca ai prins si tu un prost care iti face toate poftele si ai timp toata ziua de paravlagit pe TPU laughing

| iulia0514 a răspuns (pentru Tds92):

Foarte amuzant eu am un loc de muncă bine plătit că doar de aceea am făcut o facultate! P.S câștig mai mult decât soțul meu deci stai liniștit în caz de ceva îl întrețin eu pe elhee hee

| iulia0514 a răspuns:

Hopa ia sa vezi ca iar am amnezie, nu-mi amintesc sa îi fii dat lui personal vreun sfat i-am răspuns doar la întrebări și atât cât despre speranțe nu i-am dar niciodată speranțe asa cum zici tu, de bătut joc cu ce mi-am bătut joc de el ca nu înțeleg ca i-am zis ca nu exista femei urâte?! A și au mai fost și alte femei care au comentat nu doar euwinking ideea e ca deja ma plictisești și nu am să-ți mai răspund ca deja ai deviat total de la subiect da na poate nu aveai cu cine te certa și eu eram la îndemână deci mult noroc în viata pa și pu lare vedere!

| haileewatson a răspuns:

Ai ajuns asa din cauza ta si din cauza circumstantelor. Acum ce o sa faci? Iti plangi de mila pana la 80 de ani? Scrii aceeasi intrebari pe TPU pana mori? Fii si tu mai asumat. Poate ar trebui sa te uiti putin in oglinda inainte sa comentezi de femei. Exista cineva si pentru tine, dar inca nu ai cunoscut persoana potrivita. Daca te plangi atat fara sa muncesti sa te dezvolti nu o sa faci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Same age. Pe alocuri te înțeleg, cam îmi seamănă povestea cu a ta, dar nu înțeleg frustrarea ta legată de niște persoane care clar nu au ce să caute lângă tine. Și dacă nu găsești oameni care să stea lângă tine, e problema lor, nu a ta. Pierderea lor. Eu zic să nu disperi și să găsești lucruri care să le faci pentru tine și pentru fericirea ta, și să găsești oameni pe gustul și calapodul tău mai mult, decât să găsești oameni la un anume nivel egsl cu tine(atunci când tinzi să așezi oamenii pe anumite nivele și să te alături doar unui grup de nivelul tău, poate ascunde în spate un mic narcisism), nu pentru niște tipe care oricum, viața nu-ți va garanta niciodată că și dacă ai întâlni prințesa, ar și rămâne veșnic lângă tine.
Și încă un sfat, dacă tu crezi că te-ai dus la tipele mai sucks doar pentru că-ți știi "valoarea" mi se pare că nu o să obții niciodată satisfacție în vreo relație, adică tu de fapt nu cauți o relație, ci o tipă mai slabă din toate punctele de vedere doar pentru că așa simți că ești și tu și ceva mai bun oricum nu ai merita.
Mai analizează-te și gândește-te mai obiectiv dacă chiar ești tipul ăla pe care îl descrii tu aici sau doar o etichetă pusă de alți idioți și preluată și proiectată de tine pe tine doar pentru că ai mai puțină încredere în tine și God sper să nu se înțeleagă vreodată că dau eu sfaturi de încredere în sine când nici eu nu o dețin. Dar sper să înțelegi esența din romanul meu și să ți trezească măcar un semn de întrebare...
P.S. Într-o oarecare măsură îți dau totuși dreptate în feelingul tău, adică ai atins un punct important, faptul că oamenii sunt plini azi de răutăți, narcisism, egoism și pretenții gratuite.

| LonelyGuy explică (pentru anonim_4396):

Mă bucur mult că ți-ai rupt din timpul tău să îmi scrii un răspuns așa elaborat. Sincer să fiu, în adolescență am abordat și fete care erau mai out of my league ca să spun așa și m-au respins. Ba chiar unele păreau jignite că un băiat vai de steaua lui ca mine încearcă să le "agațe". Și văzând asta, mi-am scăzut treptat standardele și am început să vorbesc și cu fete care nu erau în totalitate genul meu și mi-am luat și de la acestea reject. Iar de vreo 2 ani și jumătate am renunțat să mai caut, încercând totodată să îmi accept soarta de loner. Mă enervează frustrările la culme că aș vrea să fiu fericit așa loner cum sunt, dar mă simt aiurea să nu am și eu o relație cum au marea majoritate a femeilor/bărbaților de vârsta mea. Nu știu câți mai sunt de vârsta mea fără să fi avut măcar un sărut sau o îmbrățișare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Nu cred că e despre frumusețe sau bani, că nu asta e de oferit, mai ales ca femeie după părerea mea

Cred că e despre ceea ce poți oferi ca om

Așadar, în loc să le critici pe ele, mai indicat ar fi să te întrebi ce ai tu de oferit, iar în funcție de asta să cauți mai mult până găsești fete interesate de ceea ce poți oferi tu și vice versa

Succes

| LonelyGuy explică:

Evident, dacă pe unele atât le duce capul, atâta fac. În ce lume am ajuns să trăim straight face

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Mda, atata timp cat ai tai inteleg fenomenul si nu te mai bat la cap cu relatii sau casatorie, nu vad ce te mai deranjeaza, poti trai si asa, e mai greu, dar alta solutie nu ai, crede-ma nu iti mai fa sperante, te ia si groaza probabil tu n-ai sarutat o fata pana la varsta asta ca idee, te ia nebunia numai cand te gandesti la lucrul asta, frate STOP asa o sa MORI

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tds92):

Nu înțeleg, de ce, simți nevoia să-i spui lucrurile astea și nu înțeleg de ce crezi tu că știi tu cum o să moară sau nu un om, sărutat, dezvirginat sau nu, singur sau inclus. Mai există și destin, mai există și karma, man, dacă ți-e sortit să fii un om al pădurii mai mult decât un om al societății, trust me, ăsta vei fi, dar va fi perfect, pentru că într-o lume în care oricum toți sunt perfecți, sociali și incluși în ceva, tu ai destinul tău, ăla de a fi alone și fericit. Și nu, nu trebuie să accepți pentru că vai, doar așa se poate trăi și nu ai încotro ori că sigur nimeni nu va fi pentru tine, ci trebuie să accepți că ăla ești, că aia e menirea ta în Univers și totuși nimic, băi, but nothing in the Univers, nimic nu-ți spune că tu nu ai avea dreptul sau că tu nu ai putea să obții ceva, de la bani, faimă până la incluziune socială și chiar iubire. Totul de fapt ține de tine, ceea ce alegi și într-o mică măsură doar te mai influențează și gena și felul cum ești construit.

| Tds92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ia-l tu saruta-l si ***-l atunci daca iti tot dai figurile astea cu mine pe aici, si rezolva-i frustrarile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tds92):

Dacă tu crezi că-s figuri, chiar nu prea mai am ce zice. Am învățat că în viață sunt două moduri de a trăi fericit de a spune ce ai de spus chiar cu riscul de a fi înțeles greșit ori chiar de a deranja ori să taci. Unii... orice ai spune, nu vor înțelege?

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

Apropo, nu cred că e cazul să-i răspunzi așa fetei, doar a încercat să mă ajute, mai ales că și ea este în aceeași situație cu noi la 25+ de ani.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Mama frate, e grav, esti pierdut de tot prietenash, daca te increzi in ce spune fata asta, intotdeauna observa ce fac ele nu ce zic, nici macar chestia asta nu o stiai de femei

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Ce sfaturi, daca ne apucam noi sa iti zicem, inca nu a venit vremea ta, femeile nu apreciaza oamenii buni, poola mea etc, cu ce te ajuta pe tine, ca pe site-urile de dating nu te vrea niciuna, anturaje cu care sa iesi la o bere sau sa mergi la munte de revelion sa cunosti fete yok, ca de la 26 multi cu scaun la cap au si copii si sunt insurati ca un exemplu, deci cum ar veni esti al nimanui, lectii de dating iti mai trebuiesc sa mai arunci 5000 de ron sa te invete unu chipurile cum sa vorbesti pe strada cu o femeie, intelege ca nu ai ce sa mai faci, doar familia maicata sau taicato sa te prezinte cuiva unei fete nefootute ca tine la varsta asta ce e IMPOSIBIL in 2023

| LonelyGuy explică:

Nu mai sper să îmi fac pe cineva. Nicio fată niciodată nu m-a plăcut, nici în școală/liceu. În facultate era să mi-o iau de la iubitul unei colege pentru că m-am uitat zâmbind la ea și s-a simțit hărțuită și i-a spus lui. Sau am ieșit la 20 de ani cu una la un date și i-am dat un trandafir roșu la început și după 20 minute mi-a dat reject și a luat trandafirul și l-a aruncat în primul coș de gunoi și m-a blocat imediat de peste tot. M-am simțit ca ultimul ratat. Asta e, presupun că mâna dreaptă rămâne singura opțiune pentru mine. Nici părinții mei nu mai speră la nimic, au acceptat că au crescut un ratat vai de capul lui și nu mă mai întreabă de ani buni de fete.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Eram si eu ca tine stai linistit, o sa ti se ia sa iti top plangi de mila pe TPU pe subiectul asta si o sa vina o vreme cand nu o sa mai intrebi, asta daca nu ai luat-o razna complet la tartacutza, acum nu stiu, doar presupun na, poti sa sta tu si in cap - nu o sa te ajute nimeni cu absolut nimic, mai vedeam pe unii care se rugau prin intrebari de fete sa isi faca relatii cu ei pe aici - au innebunit cu totii, le-au luat-o hormonii pe campii, lasa masajul si du-te la curve! asta e cel mai sanatos sfat te lasa fara banii dar altul n-ai mergi la CURVE si cu HIV si fara HIV si cu SIDA tot o gropa ne asteapta pe toti oricum

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Nu ai ce sa mai repari, numai asculta la ce zic astia, ca te mint asa, probabil ca ti-ai facut-o si cu mana ta si nu ai stiut sa iti faci prieteni din scoala, o fi chestia asta, ai fost introvertit acum ia poola in mana, esti al nimanui cum am zis, incearca la loto poate acolo iti gasesti o prietena eu stiu ce sa mai zic

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Normal ca numai spera, din moment ce la 26 de ani parintii tau erau casatoriti si te-au adus nascut pe tine, ca un exemplu, cat de idiot sa fii sa nu iti dai seama de niste aspecte? toate se fac la timpul lor, aici e o adunatura de terminati pe site-ul, daca te apuci acum si scrii e o idee sa abordez fete pe strada fiind virgin o sa iti iei multe comentarii negative hartuire etc de vreme ce dupa cum observi aici ti se recomanda sa iesi pe strada si sa dai nas in nas cu ele

| Tds92 a răspuns:

Da si nu, insa per total NU PREA, din oficiu fetele sunt niste fiinte extrem de atractive din scoala primara, iar cand ajung pe la liceul nici numai e rost de discutii, sunt demne de facut only fans sau videochat, si evident ca o sa stai la laba toata viata daca te-ai nascut naspete si nu investesti in tine macar pe partea de sala

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

Tot eu să fac ceva să atrag o fată vai de capul ei? Sunt înalt și slab, ce vrea mai mult? laughing Am ajuns să cred că acele fete nu își știu adevărata valoare. Ești o fată vai de capul tău stai cu un băiat ca tine.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

E de cand lumea chestia asta sa stii de la mine, nu e ceva nestiut, pana sa se dezvolte tehnologia gen, vrei sa imi zici mie ca parintii tai in tinerete au fost foarte atractivi sau ca taicato s-a insurat cu maicata ce arata mai bine ca el sau undeva raporturile erau oarecum invers, hai sa fim seriosi, asta e situatia si chiar daca o duci bine pe alte planuri pana convingi tu pe una cu personalitatea si felul tau de a fi e cale lunga chiar daca bei Moet si ai o vila la Snagov

| Tds92 a răspuns:

Asta pentru ca si fetele urate primesc extrem de multa validare pe site-urile de socializare prietene, in timp ce unul urat ca tine nu isi ia nici seen, e normal ca si alea pocite ca noastre sa aiba pretentii si culmea sunt destui ce isi bat joc de ele doar ca sa le-o traga, de asta s-a ajuns ca baietii urati sa ia poola in mana si fetele urate sa nu duca niciun stres in dating

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

Da, e foarte nașpa ce se întâmplă. Și totul pornește de la nenorocirea asta de social media și aplicații de dating. Au ajuns și cele mai nasoale fete să vrea un Făt Frumos pe un cal alb, dar în ograda lor nu se uită. Nu sunt misogin sau ceva, dar îmi doresc dreptate.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Nu e vorba ca nu le duce capul, ba chiar le duce destul de bine si stiu ce vor de la un barbat matur ajuns la 26 de ani, e foarte greu daca nu ai un aspect fizic bun tot tacamul, sa stii sa te imbraci etc sa stai bine financiar, cum e baiatul ala de 29 care sta cu maicasa, cum sa crezi ca vreo femeie s-ar uita la un asemenea barbat pierde vara

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

Dacă le-ar duce capul cu adevărat, și-ar ști cu adevărat valoarea. Nu poți să ai pretenții de la un bărbat să arate bine, să aibă un trai decent când tu nu te ridici la nivelul lui. Dar așa e noua modă acum.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Facem aici un du-te vin-o, esti turc cred, ti-am explicat acum 5 comentarii de ce si ultima zdreanta de fata are loc la ''desert'', pentru ca li se permite de baietii aratosi sa fie carpa lor si culmea e ca multe accepta tarseala lor, pentru ca respectivii au fatau si personalitate de bad boys e evident dar ma rog tu traiesti in lumea ta, nu in cea a tehnologiei, in secolul 21 ce crezi Maria care are o pereche de papuci si da la gaini numai iese la poarta sa barfeasca si si-o reguleze Ion in coceni de cand a descoperit enternetulwinking e doamna cu principii inalte

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

N-au și băieții ăia arătoși puțină demnitate, dau atenție oricărei fete indiferent cât de nașpa este? Eu dacă aș fi un băiat chipeș, cu mușchi și cu bani aș sta numai cu fete frumoase de valoarea mea, nu cu oricine doar pentru ca are gaură între picioare.

| Tds92 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Pai da de ce sa iti lase si tie o bucata de pzd isi iau si portia ta laughing)

| LonelyGuy explică (pentru Tds92):

Da, zgârciți laughing Se gândesc numai la ei.