| Markusfrtt a întrebat:

Nu vorbeste urat, tot felul de prosti( stiti voi). Nu suporta, de exemplu ca un baiat sa-i dea o palma peste fund, se enerveaza foarte tare si iasa scandal. Nu merge in cluburi sau discoteci. Dar desi are prieten se intalneste si cu alti baieti, mai exact iasa cu ei la suc. Ce credeti despre ea? Eu unul mi-am schimbat parerea despre ea, desi o credeam o fata oarecum diferita de majoritatea. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Rauldor a răspuns:

Părerea mea:
Nu vorbeşte urât deoarece nu aşa a fost crescută, şi nu poate vorbi trivial.
Nu-i place să fie lovită peste fund, e ok,ţie ţi-ar plăcea? Asta nu înseamnă că nu-i place un alt tip de contact fizic,o îmbrăţişare,un sărut etc
Nu merge momentan în cluburi şi discoteci,ai invitat-o şi a refuzat, sau de unde ai tras concluzia asta? Poate este o tipă căreia îi place alt gen de distracţie, află tu de care fel.
Normal că socializează şi se întâlneşte şi cu alţii la un suc,prăjitură, cafea, ce o fi.Tu nu faci la fel, adică ai ochi doar pentru ea? Ceea ce nu înţeleg este că ţi-ai schimbat părerea în rău faţă de ea, negreşindu-ţi cu mai nimic? Nici o persoană nu poate fi proprietatea nimănui, nu cred că ţi-a promis ceva, ca să consideri că ţi-ar datora să-si petreacă timpul doar cu tine, sau greşesc, Din ceea ce scrii îmi dau seama că eşti gelos, deoarece nu-ţi acordă atâta atenţie cât ţi-ai dori. În continuare am o părere bună despre ea, îi place diversitatea, nu înseamnă că s-a culcat cu toţi cu care îşi petrece timpul liber. Dacă ai rămas dezamăgit de ea, orice am spune noi, nu contează, ar conta doar opiniile care să-ţi confirme ţie asa numitele "bănuieli" că ar fi o neserioasă.Îmi pare rău, din punctul meu de vedere nu-ţi pot oferi această satisfacţie.Sorry.

7 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

E normal ca acea fata sa iasa si cu alti baieti ( amici ) daca are prieten asta nu inmseamna ca trebuie sa stea izolata in casa. Are un comportament absolut normal pentru o fata care este intr-o relatie ca doar nu este o fata usuratica ca sa ii lase pe toti s-o atinga si eu as fac la fel. Daca nu ies in club poate ca nu ii place cat despre vorbitul urat este perfect normal ca o fata sa nu vorbeasca prostii asta daca se respecta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut NORMALA

| Markusfrtt explică (pentru corbulalbrosu):

Baieti respectivi se dau la ea, iar ea normal ca stie asta. Dar repet, ea are prieten

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Markusfrtt):

Orice fata iubeste sa aiba admiratori, atunci ea va uita de iubit, e prea frumoasa viata, prieteni, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM.

| Rauldor a răspuns (pentru Markusfrtt):

Că se dau băieţii la ea este un lucru, nu ştii însă dacă ea şi acceptă să flirteze cu ei în continuare, sau îi refuză politicos şi nu le mai dă ocazia.Pe băieţi nu-i interesează dacă ea are prieten sau nu, ei încearcă. Totul constă în puterea şi voinţa ei de a refuza.De ce nu are încredere prietenul ei în ea, şi de unde a aflat prietenul că a ieşit cu alţi băieţi?

| neutrino a răspuns:

Este o fata normala, nu suporta baietii badarani.

| PopAdrian a răspuns:

Nu iasa scandal, iese scandal.
Nu iasa cu ei la suc, iese cu ei la suc.
Eu ies, tu iesi, el/ea IESE.

Acum iese scandal.
Maine o sa iasa un scandal.

Cat despre tipa, ii place doar sa se joace. Studiaza ceilalti tipi pentru ca nu e sigura de ce a ales si spera ca va da peste ceva mai bun. De asemenea, toata faza cu "tipa cuminte" poate fi doar de fatada. Spor!