| Hirockers a întrebat:

Nu vreau sa am niciun iubit, dar pur si simplu ma gandesc la el fara sa vreau.Am mai fost imp de cateva ori si nu a mers si nu vreau sa sufar iar pentru ca il cunosc pe tip de 8 ani, ne cunoastem destul de bine. El inca ma place.Eu il uitasem dar se pare ca il plac iar.Ne-am certat de o gramda de ori si tot el a venit la mine si si-a cerut scuze, insa simt ca de data asta e diferit.Ne-am certat dintr-o prostie si nu am de gand sa ma intorc la el.Pe de-o parte vreau sa-l uit pe de-o parte nu pentru ca si mie imi place de el si ieseam afara, vorbeam o gramada la telefon si pe mess insa acum simt ca e diferitsad. Nu vreau sa ma intorc eu la el, dar il vreau inapoi.Asa a fost mereu.Mereu ne-am certat din prostii, dar voi credeti ca se va intoarce. ce sa facthinking nu vreau sa-l pierd...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca el te place tu acum esti cam derutata si ai nevoie de un timp de relax asa sa decizi ce vrei sa faci in viitor.