| anonim_4396 a întrebat:

Numai inteleg.deja e magarie.de 1 an si 3 luni aproape radeam, glumeam in legatura cu |pasul cel mare|. acum de cateva zile, tot ma freaca la icre:cand incercam? da de ce nu? ca nu i'am oferit nimica pana acum, ca de ce nu am incredere in el? de la inceput i'am zis de chestia asta si m'a inteles si a spus cand voi fi eu pregatita atunci si ca nu s-a cuplat cu mine doar pentru asta. ce sa fac? de gura lui as faceo dar mie ca nu ma crede.cum sa'i zic?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca de un an si 3 luni vb numai despre asta e posibil ca numai asta sa vrea. ai grija sa nu te paraseasca dupawinking

| RimePeHartie a răspuns:

Spune'i ca o fata trebuie sa fie pregatita, sa simta ea cand este momentul. Eu zic sa nu o faci de gura lui pentru ca poate mai tarziu o sa regreti. Vb serios cu el si fa'l sa inteleaga cat de important este acest pas pentru o fata (mai ales daca e prima oara). Sunt sigura ca te va intelege si te va astepta cat va fi nevoie. Sper ca te'am ajutat :*

| Noreasontosimle a răspuns:

Sa nu o faci cu el daca nu esti pregatita:O, o sa-ti para rau. si daca te bate la cap inseamna ca se grabeste sa.o faceti si sa-ti dea papaucii
Ia atitudine vorbeste cu el, daca tot nu intelege dai Tu papucii.
Dar SA NU TE CULCI CU EL, DE GURA LUI E CEA MAI MARE TAMPENIE...o sa ti para rau! baftaaaa

| Lorenada a răspuns:

Calca si tu pe timiditatea ta si fa-o, pentru tine era o gluma dar pentru el nu, sa stii ca sexul intareste relatia, o sa-ti fie mai bine daca o sa se duca cu altele, tu ai permite asa ceva?