| zuzixadri a întrebat:

Numai stiu ce sa cred...sigh pe de o parte imi zice ca nu ma place dar pe de alta parte zice :"ce nu as face eu pentru tine" si alte chestii de genu oh go on.acum e singur dar vorbea cu mine si pe vremea cand avea prietenaoh go on. cateodata am impresia k ma ia de prosta.il cunosc de aproape un an de zile. dar parca niciodata nu l; am mai vzt asa. vb cu el in fiecare zi prin mesaje si altele.mai ales seara vbim cate 4-5 ore.am incercat de mai multe ori sa ii il intreb daca simte cava pentru mine dar nu am reusit.acum cateva saptamani si'a pus la status:"te iubesc raluca"(nu, nu ma cheama raluca) si imi mai sp ca mai umbla dupa ea si de asta vara(cam de cand vorbesc cu el)i'am zis ca mi-a cam dat sperante si :" nu am vrut" ma rog am trecut peste.ink vb dar nu stiu ce sa cred:-

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Intreaba-l direct daca te place sau nu. Daca "o iubeste pe Raluca" incearca sa clarifici situatia dintre voi doi.Asa,nimeni nu va mai avea de suferit.

| MishikiCrisy a răspuns:

Eu cred ca nu te place si ca ar trebui sa termini cu el daca nu vrei sa o tii tot asa.

| Angelique1 a răspuns:

Eu zic ca e un magar care te umileste, scuze dar eu vb direct. fata tu nu vezi ca asta bate joc de tine? unu care te iubeste nu face asa.da-i draq papuci ai ajuns bataia de joc al unui baiat?