| anonim_4396 a întrebat:

Numai stiu ce sa cred... pe de o parte imi zice ca nu ma place dar pe de alta parte zice :"ce nu as face eu pentru tine" si alte chestii de genu. acum e singur dar vorbea cu mine si pe vremea cand avea prietena. cateodata am impresia k ma ia de prosta.il cunosc de aproape un an de zile. dar parca niciodata nu l; am mai vzt asa. vb cu el in fiecare zi prin mesaje si altele.mai ales seara vbim cate 4-5 ore.am incercat de mai multe ori sa ii il intreb daca simte cava pentru mine dar nu am reusit.acum cateva saptamani si'a pus la status:"te iubesc raluca"(nu, nu ma cheama raluca) si imi mai sp ca mai umbla dupa ea si de asta vara(cam de cand vorbesc cu el)i'am zis ca mi-a cam dat sperante si :" nu am vrut" ma rog am trecut peste.ink vb dar nu stiu ce sa credsigh funditaaaa

1 răspuns:
| Ruxxy a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa mai cunosti si alti baieti, nu cred ca are intentii serioase cu tine. Cam asa sunt baietii sad Din moment ce i-ai spus ca ti-a dat sperante, iar el a raspus cu "nu am vrut"... ce vrei mai mult de atat?
Incearca sa-l ignori un timp, sa vezi daca te cauta si daca ii pasa de tine. Eu cred ca te considera doar o buna prietena pe care se poate baza si nimic mai mult.
Succes!