| zuzuzuzik a întrebat:

Numai stiu ce sa cred... pe de o parte imi zice ca nu ma place dar pe de alta parte zice :"ce nu as face eu pentru tine" straight facesi alte chestii de genu. acum e singur dar vorbea cu mine si pe vremea cand avea prietena. cateodata am impresia k ma ia de prosta.il cunosc de aproape un an de zile. dar parca niciodata nu l; am mai vzt asa. vb cu el in fiecare zi prin mesaje si altele.mai ales seara vbim cate 4-5 ore.am incercat de mai multe ori sa ii il intreb daca simte cava pentru mine dar nu am reusit.acum cateva saptamani si'a pus la status:"te iubesc raluca"(nu, nu ma cheama raluca) si imi mai sp ca mai umbla dupa ea si de asta vara(cam de cand vorbesc cu el)i'am zis ca mi-a cam dat sperante si :" nu am vrut" ma rog am trecut peste.ink vb dar nu stiu ce sa credsigh fundita:-

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai treaba e simpla,omul nu te place,sincer!
Atata timp cat el; vb cu tine despre alta tipa,e clar ca nu trebuie sa ti mai faci iluzii.
Parerea mea este ca,tu trebuie sa l lasi o perioada[asta in cazul in care simti ceva pentru el],asa,sa se linisteasca si daca e dupa,te va cauta el.
Si atunci sa l pui la incercare,pentru ca,din cate am citit eu,tipul nu e statorini,nu e sigur pe el!
Si nu ar avea rost,ca tu sa ti faci niste planuri cu el,iti spun asta,pentru ca sunt rationala si vreau sa te fac sa vezi si tu realitatea.
Iar daca nu simti nimic pentru el,lasa l sa necajeasca pe alta,sa vedem daca mai gaseste una ca tine, dar nu cred!
In ziua de azi, si fetele de 13/14 ani,stiu ce sa aleaga, asa ca, numai bine!

| zuzuzuzik explică (pentru AIRIUS):

Am 16 ani si da simt pentru el dar. nici numai stiu...