| alexsil05 a întrebat:

O fata daca te place, inseamna ca te iubeste?

Sunt un maniac, dar ieri seara am intalnit o fata, oriunde mergea ma chema cu ea, se tot uita la mine, si radea, si se si mai juca cu parul ei (in fata mea). Sunt cam confuz cu asta. Arata semne ca vrea o relatie?

Răspuns Câştigător
| Stefania_Diana_1998 a răspuns:

Inseamna ca te place. Nu trebuie sa asculti ce spun anumiti membri. Doar fii tu insuti cu ea pentru ca fata deja te place.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Daca pentru voi asta e iubirea e aiurea sincer, iubirea e altceva nu simpla atractie fizica, nimeni nu isi ia viata ca nu e cu selena gomez dar isi poti lua viata ca ai iubito pe marie care te-a inselat cu ion, noi masculi confundam sexul cu iubirea pana cand ne despartim de iubita atunci devenim egoisti, incapatanati si negam iubirea, iubirea apare in timp sau pe loc in unele cazuri, eu am avut unu dragoste la prima vedere

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Flirteaza cu tine! Indrazneste sa o intrebi! Cred ca va raspunde afirmativ.