| Gulin_Tudor_1994 a întrebat:

O fata m-a intrebat daca o plac.Ce sa i spun daca nu e genul meu?

Răspuns Câştigător
| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Spune-i asa : imi pare foarte rau dar eu nu impartasesc aceleasi sentimente ca tine.

6 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Uhh nasol cand ranesti o fata.ii spui foarte frumos daca sunteti prieteni e si mai bine ca preferi sa pastrati o relatie de prietenie si nimic mai mult ..bagi de la tine ceva ..esti o fata draguta simpatica frumoasa dar nu prea cred ca ne potrivim si as vrea sa ramanem amici /prieteni si atat.o imbratisare si un happy end incearca sa fii cat mai direct n-o lua pe ocolite si nu fi dur fi direct dar ''sensibilos'' intelegi tu. good luck.ahh si daca merge sa-mi zici si mie ce-ti zice:*

| Rebela_Ľarii_1997 a răspuns:

Fii sincer cu ia happy :* Succes!`

| mona a răspuns:

Spune-i adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti genul meu.

| Emilian65 a răspuns:

Adevarul, ca nu o placi!

| viataeopoveste a răspuns:

Scuze nu te supara dar nu esti genul meu eu caut "fata aia " imi pare foarte rau sper sa ramanem amici.