| Rebbecutza a întrebat:

O fata rezista mai mult cand se masturbeaza sau cand face sex? Un baiat rezista mai mult cand se masturbeaza sau cand face sex?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Troll detected

3 răspunsuri:
| alexuztu a răspuns:

Fiind baiat pot sa iti zic k baieti rezista mai mult cand se masturbeaza...

| eutunoilafilm a răspuns:

Cand te masturbezi rezisti mai putin.

| drhotzu a răspuns:

Punctul culminant tine foarte mult de starea de excitare si de dispozitia la momentul actului sexual. la fel si la masturbare... asfel incat in timpul actului sexual o femeie poate sa aiba 3 orgasme in 10 minute, sau sa nu aiba deloc in 10 ore de sex.
la baieti este cam asemanator si tine tot de starea de excitare dar si de un alt aspect si anume la al catelea "numar este" intotdeauna primul o sa dureze mai putin decat urmatoarele. dar la baieti in general dureaza mai putin la sex.