| STEFANXxX a întrebat:

O fata s-ar putea indragosti de mine daca suntem prieteni buni?

Răspuns Câştigător
| WeAreYoung a răspuns:

Da, dar fa tu primul pas, mai intai fai toate placerile apoi cand aveti o prietenie indestructibila spune-i ca ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni buni daca zice da problema este rezolvata, daca zice nu atunci nu o mai suna nu mai vorbii cu ea nu ii mai scrie mesaje si nici nu raspunde la mesajele ei sau la apelurile ei ( cu alte cuvinte nu mai comunica cu ea) Ea o sa se simta singura si o sa se intoarca la tine si voila...;>

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca nu esti fraieri si sti cum s-o joci pe degete s-ar indragosti lulea de tinelove struck asa ca baiete atitudine!

| NatureSelf a răspuns:

Pai, in unele cazuri da, dar te-ai gandit ca ea poate nu vede lucrurile asa? de ce ai strica o prietenie buna pentru o relatie care nu va durea.

| Korrawi a răspuns:

Esti in friendzone... greu iesi de acolo, poti sa incerci dar happy nu stiu ce sanse ai depinde, in general din cate stiu nu prea merge. Daca se da la tine, probabil ca da. Spor!

| AndruţHere a răspuns:

Mai devreme sau mai târziu cu siguranţă se va îndrăgosti. Cu siguranţă! Eu ca de exemplu m-am îndrăgostit de un băiat şi culmea, era un fost prieten bun. M-am îndrăgostit târziu, şi totuşi am făcut-o. Deci nu fii fără speranţă!

| monykutza a răspuns:

Da de obicei fetelese indragostesc de cei mai buni prieteni pentru ca ele cred ce ei sunt singurii care le inteleg

| freebiker a răspuns:

Bineinteles ca da... Daca esti si prieten bun, poate ca deja e!

| aalexandraaaaa a răspuns:

Clar, daca esti foarte apropiat de ea, ea sigur are sentimente pentru tine. Si daca iti place si tie.nu ramaneti "Just friends" fa primul pas :*.Cu placere.