| anonim_4396 a întrebat:

O fata se poate prinde ca nu stiu sa sarut in timp ce o sarut?
Spuneti-mi si mie va rog frumos, am 14 ani si mi-e frica sa sarut o fata pentru ca nu stiu si nu vreau sa ma fac de ras in fata ei si sa rada de minesad

6 răspunsuri:
| Frumushica96 a răspuns:

Poi sarut-o si vezi...incercarea moarte n-are.Mult Succes:*

| Crye a răspuns:

Ai ma incredere in tine. laughing si alegeti nickname-urile cu grija ca se pare ca nu te reprezinta.

| BubblineDance a răspuns:

Da, se poate prinde, eu m-am prins atunci cand prietenul meu nu stia, insa daca te iubeste cu adevarat si tine la tine, asta nu va conta prea mult.
Te va accepta asa cum esti si va astepta sa inveti, nu e mare chestie. In caz contrar inseamna ca acea fata nu a tinut deloc la tine si ca nu merita efortul de a incerca sa o recuperezi.
Bafta la pupacit kiss

| KMaddieK a răspuns:

Nu cred ca se va prinde si eu am fost inkepatoare si l/am intrebare si a zis ca a fost bine eu m/am asigurat laughing oricum stia deci spune-i.big grin

| Bivolu69c a răspuns:

Ii bag limba in gura si ce-o fi o fi laughing

| znstr a răspuns (pentru Bivolu69c):

Ia baga-i limba-n gura, vezi ce iese laughing. Sa faci si tu ce face ea cu limba, si aia e!