| AlexicăHD a întrebat:

O fata se tot uita insistent la mine ma saruta pe obraz tot incerca sa se bage in seama cu tine ma obliga sa accept un suc de la ea (moca) si eu tot spuneam nu si ia ba da si eu nu si ia imi tranteste o sticla pe masa si se tot uita ca "proasta" la mine inseamna ca ma place?

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Jessus Navas, cam greu sa-ti dai seama.

| LifeInColors a răspuns:

Ori te place prea mult, ori saraca are probleme...Succes cu ea ca o sa ai nevoie!laughing

| xXCrystyanXx a răspuns:

De ce nu sunt eu in locul tau? laughing
Te place mah. Vorbeste cu ea si intreab-o daca vreti sa fiti iubiti.Sunt sigur ca abia asteapta.

| WhatMeanLove a răspuns:

Bineinteles ca te place si daca o placi si tu veti fi un cuplu fericit! big grin

| DannySteel a răspuns:

Pai bhai frate sad eu in locul tau as fi atacato de mult whistling pai din cat spui u peaici nu-i prea clar da te cam place tipabatting eyelashes

| chupachups1234 a răspuns:

Pentru cultura ta generala: se scrie ea, nu ia.

| LuciaDavis a răspuns:

Ori are chef de glume, ori e cam obsedata laughing

| MisteriousGirl_1272 a răspuns:

Da. Ai incercat sa ii spui ca nu o placi? Ar trebui sa fii foarte direct. Spune-i ca nu e genul tau si ca nu veti putea avea niciodata o relatie.