| mario a întrebat:

O femeie se duce la sex-shop si zice: as dori si eu un vibrator dar sa fie tare, tare bun.
vanzatorul:cel pe care vi-l oferim e de cea mai mare calitate daca nu sunte-ti multumita va dam banii inapoi dupa 3 zile. next day vine femeia, vanzatorul: ei sunteti multumita? femeia: asa de multumita incat am venit cu nota de plata al stomatologului meu! cand am folosit vibratorul mi-au sarit toate plombele!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing ce tare inseamna ca in loc sa faca sex cu el si l-a bagat in gura

| Nature a răspuns:

laughing tare

Răspuns utilizator avertizat