| alexanddraa a întrebat:

O idee pentru revelion? unde as putea merge.(fara prieteni) doar cu iubitul sau parintii? cum ar iesii ce parere aveti? vreau cat mai multe sfaturi va rog am nevoe de ajutor un loc m-ai special unde nu ne-am plitisii mersi anticipat

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E pacat sa strici noaptea dintre ani ca sa stai cu iubitu si mama cu tata, de parca nu poti sta cu iubitu tot timpu, mergi cu prietenii, altfel e atmosfera.e mult mai fainwinking

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Eu daca o sa am prietena pana atunci si o sa-mi placa.adica ne placem amandoi...as alege undeva intr-o cabana departe de lume happy unde sa stam doar noi 2 cateva zile, sa petrecem sarbatorile de iarna doar noi.acum depinde de gusturile voastre