| Cross67 a întrebat:

O întrebare bună.
Dacă primul act sexual durează mai puțin de un minut, al doilea cat dureaza? : )

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la cat timp de la primul. Poate dura mai mult, in mod sigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de corpul tau, putand dura 5 min, sau mai putin.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil puțin mai mult.
Dar numai dacă o convingi să aștepte până la al doilea. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Hammurabi):

Pleaca la altul, intre timp.

| Hammurabi a răspuns (pentru darrio2007):

Corect. laughing

| sofisis a răspuns:

Mai exista al doilea? laughing))

| Goete a răspuns:

Ups... nu spuneai ca nu crezi ca dureaza putin?

De altfel ca dura putin doar daca iti va place tipa

| Lukasssz a răspuns:

69 de secunde

| bobozz a răspuns:

Recomand cu incredere maraton forte sau cialis, **** si bati cui de rupi

| Gagigaru69 a răspuns:

30 secunde

| Spytonio a răspuns:

Pe mine nici un minut nu mă ține. Ești printre ăia norocoși?