| Andreeaaaaaaa a întrebat:

O intrebare care ma nedumereste de ceva timp. As vrea sa lupt pentru el dar...
Cum stiu daca nu e prea tarziu?
Cum stiu daca mai are rost?
Cum sa am garantia ca nu lupt degeaba si nu imi pierdd timpul?

2 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna. ''Cum stiu daca mai are rost?''
''Cum stiu daca nu e prea tarziu?''
''Cum sa am garantia ca nu lupt degeaba...''
La aceste intrebari, poti stii doar tu! Il placi, dar stii daca si el mai tine la tine? Stai prin preasma lui, si da-ti seama. Vezi daca este disponibil. Si vorbeste-i calm fara emotiihappy!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chiar daca e sa iti pierzi timpul, cel putin stii ca ai incercat, dupa regretai ca nu ai facut asta, asa ca incearca, poate o sa vrea.