| cîrne a întrebat:

O intrebare dificila:de ce femeile atunci cand spun "nu ", gandesc"da "si cand spun "da", gandesc "nu "? poate cineva sa le inteleaga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost folosit de ele. dar nu s-a prins. a crezut ca el e taurul comunal. dar nu. estepaiulde care se agata innecatul.in cazul de fata innecatele.si eu am un coleg care se lauda ca el are pretentii, si se ducea cu una beata care vindea seminte, si se si pi... e pe ea.deci...

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Liviu, o adaptare de la intrebarea mea "http://www.TPU.ro/......rmatoarea/
Poate gasesti raspunsuri folositoare la postul meu;). Oricum la cate raspunsuri ai vedea, tot nedumerit ai sa ramai =))

nony
| nony a răspuns:

Prea s-a dezvoltat mitul asta cu ¨neintelegerea femeilor¨.adevaru e ca sunt un pic ciudate, dar nicidecum neintelese. Avem un prieten care tine a o agenda cu toate femeile cu care facuse sex. Avea vreo 350 (acum 2 ani).in odinea alfabetica plus numere de telefon la fiecare.pe probate. Ce zice-ti, ala o fi inteles cum sa faca o femeie sa faca sex cu el?!? thinking

| SweetCandy a răspuns:

Eu cred ca e mult mai valabila sa spui nu si sa gandesti da... mie mi s-a intamplat...
habar nu am de ce... da de cele mai multe ori barbatii se prindlaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa suntem noi. Dar nu mereu.Am patit si eu cateodata asa.happyNe schimbam parerile repede. Sp ceva si gandim altfel.winking

| Silvia a răspuns:

Nu e mai frumos asa?batting eyelashes
Da` si voi fraieri cum sa zice fata "nu", voi renuntatilaughing. ia mai ziceti inca o data, de doua, sa vedeti cum se suceste imediatwinking
Prea usor vreti sa ne lasam no talking
laughing

| Silvia a răspuns:

Sorryyy!
"cum zice" nu "cum sa zice"
Offf Doamne greu e sa vorbeste romaneste laughing

| Silvia a răspuns:

Sorryyy!
"cum zice" nu "cum sa zice"
Offf Doamne greu e sa vorbeste romaneste laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca asa suntem noi, niciodata nimeni nu o sa inteleaga de fapt ce vrem noi cu adevarathappy

| Encore a răspuns:

Nu stiu, am patit si eu sa zica "da" si sa gandeasca "nu" whistling whistling

| Encore a răspuns:

JustMeFlory dar ce vrei voi mai? laughing

| Andra_3863 a răspuns:

Pai cred ca v'ati dat seama ca sunt fata.nu am zis deloc da cand am gandit nu.in schimb am zis nu cand am gandit da pentru ca eram curioasa sa vad daca prietenul meu isi da seama ce gandesc si ceea ce imi place.big grin si a functzionatlaughing si'a dat seama de fiecare data big grinlaughing

| yanny`s a răspuns:

Eh,... pai daca noi nu ne abtinem, chiar daca uneori nu vrem, atunci cine, voi, baietii, care nu sunteti in stare sa refuzati nicio oferta?happy

| JackieSue a răspuns:

nu eu, nu le pot intelege eu :d

| kh1ss a răspuns:

Foarte simplu ...pentru ca sunt femei happy

| diavolitza a răspuns:

Suntem un mister pentru voi si ai exagerat putin (nu chiar de fiecare datahee hee)

| maitreyi a răspuns:

De rusine sau fiindca nu stiti sa ne vorbiti

| cristians03 a răspuns:

Ei vezi asta nici eu nu st dar un lucru st sigur femeile sunt foarte istete si st ei cateodata ce pentru ce fac cateodata pentru ca si ei sunt fiinte umane nu?

| julliano a răspuns:

Asta numai daca ne explica dansele

| irynna a răspuns:

Mi-am adus aminte de ceva referitor la asta, deci un necunoscut vine direct la mine si ma abordeaza direct. dupa care insista sa iesim undeva.eu,logic nu am acceptat nimic de la el, dupa care el imi spune ca cunoaste gandirea femeilor.il intreb adica? si imi spune voi fetele cand spuneti nu de fapt inseamna da iar cand spuneti da inseamna nu.Era patetic. i-am spus ca este posibil si asta dar la mine de cele mai multe ori nu inseamna nuhappy

| Lotte a răspuns:

Sincer, eu nu stiu nicio femeie care sa faca asa...thinking

| Lotte a răspuns:

Cred ca-i un mit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic ca noi, si fac ca ele...de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off mai baieti...nu va mai pierdeti timpul cu asa ganduri si intrebari... oricum nu veti reusi vreodata sa ne intelegeti pe noi, femeile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Nekane, eu chiar nu va mai inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nekane-cel putin incercam.si sa stii ca este foarte placut. laughing

| djpacky a răspuns:

Nici Dumnezeu nu le mai intelege pe unele, si vrei sa le intelegi u laughing buna intrebare!