cami
| cami a întrebat:

O intrebare mai mult pentru domni. Va doriti o femeie feminina? Care sunt lucrurile pe care le apreciati cel mai mult la o doamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spune si enigma:"feminitatea si inteligenta". Multe femei vor sa iasa in evitenta cu frumusetea dar pe unde intra intuneca incaperea cu prostie.Stiu ca nu toate femeile le poate avea pe amandoua dar macar doua jumatatzi pot face un intreg.

13 răspunsuri:
| Daddy_9411 a răspuns:

Pentru mine ese foarte important sa fiu cu o persoana cu care pot discuta despre orice. E important ca o femeie sa se respecte, sa aiba grija de ea, sa stie sa se lase dorita, sa ofere o companie plcuta si in acelasi timp misterioasa, sa-ti dea senzatia ca mereu mai are ceva de oferit!

E posibil sa cer cam multelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai important intr-o relatie este comunicarea si respectul reciproc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii apreciaza feminitatea si delicatetea happy
cativa baieti pe care i-am intrebat eu, asa, sa fac un sondaj, mai spuneau ca se simt atrasi de femeile independente si descurcarete, care sa nu depinda de ei.

| nutzu' a răspuns:

Sufletul... si sa fie putin mai frumoasa ca Pamela Anderson si Jenna Jameson la un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca feminitatea a fost inventata pentru ca si femeile urate sa poata fi iubite.insa eu apreciez foarte mult feminitatea si inteligenta, la o femeie, bineinteles. laughing

| SweetCandy a răspuns:

Eu ca barbat nu m-as putea apropia de o femeia care se comporta precum un tiran! nu as mai putea sa o protejez ceea ce este dp parerea mea de nedorit cred ca orice barbat isi doreste ca femeia de langa el sa se lase protejata de el nu sa fie o fiinta care stie numai sa domine big grin

| d33a_9154 a răspuns:

Din cate stiu eu si din cate am auzit happy...si din cele patite happy... o femeie nu trebuie sa se comporte ca un tiran ca il pierdelaughing))

nony
| nony a răspuns:

Sigur ca .nu
Vreau o femeie capabila din toate punctele de vedere, sa pot sa ma bazez pe ea in fiecare secunda.Nu vreau o miorlaitá, o ¨printesa de sticla¨ cu care trebuie sa te porti ca un bibelou.
O femeie care poate face treburile unui barbat, si nu neaprat fizice, o femeie care cand a zis Nu, pái nu este, nu e poate, nu e parca. e NU.
Feministele sunt pe cale de disparitie, sau cel putin feminismul se transforma in altceva.

| urbanghost a răspuns:

Pai ce sa zic... imi place sa am langa mine o persoana plina de viata, sa nu duca o viata monotona, sa pot sa discut orice cu ea, sa aiba spirit de aventura, simtul umorului, sa nu fumeze[ Cu toate ca eu bag ca sarpele ], sa fie intelegatoare, sociabila..., sa stie sa se ingrijeasca etc.

| Instinkt a răspuns:

Un lucru eclar numi plac cu**le si imi plac fetele feminime care au vevoiede ajutor care sunt rusinoase si care saruta bine si acestea can sunrt pe cale de disparitie

| AllenTJ a răspuns:

Normal, o femeie trebuie sa fie feminina, sa iti trezeasca interesul in fiecare dimineata in care te terezesti langa ea happy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Sa fie feminina dar nu fitoasa sau sa vrea sa faca sport uneori...

| Georgiana2905 a răspuns:

Foarte interesanta intrebarea ta. Oricum, cu toate ca nu fac oparte din categoria domnilor totusi raspund si eu. Sunt sigura sau poate ca depinde felul barbatului de a fi, dar totusi sunt sigura ca aproximativ oricarui barbat i-ar place o femeie feminina. Din punctul meu de vedere de asta te numesti si. femeie --`-pentru feminitatea ta.