| source a întrebat:

O intrebare pentru baieti, cate nr cu prietena voastra rezistati si cam dureaza fiecare, primul mai putin decat al doilea?

3 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Eu eu rezist mai multe thinking adica cel mai mult am incercat 3 tongue ca mai mult nu a mai vrut ea thinking am batut apropouri si ea s-a prefacut ca nu stie despre ce vb thinking, Numai faza e ca eu nu am reusit sa ma termin in nici una din alea 3 partide, si chestia asta ma cam deranjeaza nu stiu cred ca atunci era de la bautura thinking dupa mai multe minute nu stiu at sa zic, dar au fost peste cam 10 o partida thinking ea mi-a spus de fiecare data ca nu mai poate thinking la care eu am ramas letz straight face si am intr ca prostu "nu-ti plae " si ea mi-a zis ca ii place dar a obositthinking ma cam marcat faza eu dadeam din fud de numa iar ea statea si in loc sa zic eu ca nu mai pot spune ea thinking! Faza ii ca eu nu prea am reusit pana acum sa ma termin, am facut de mai multe ori dar nu am reusitthinking Intradevar a fost bine ca nu am reusit pentru ca niciodata nu am facut-o cu prezervativthinking sunt cam nimfoman si ce am scris mai sus ciar nu o spun la vrajeala thinking ma cam deranjeaza faptul ca nu resusesc sa ma termin desi stiu clar ca nu am vreo problema ginecologica thinking, dar consder ca cel mai mult se datoreaza faptuli ca am si baut si pentru ca m-am culcat si cu mai multe pitipoance care doar mau atras fizic dar nu simnteam nimic pentru ele!

| JoRjEEEEE a răspuns:

6-7 numere maximum.da' deja de la al 2lea numar tine foarte mult big grin

| emy25 a răspuns:

Nu sunt baiat dar stiu de la unii colegi de clasa ca, prima data tine mai putin iar al 2-le numar dureaza mai mult, depinde cat e de excitat, sper sa nu razi de mine dar asta am inteles si eu