| ayanaa a întrebat:

O intrebare pentru baieti! ce va place sa poarte o fata ceorapi lungi cu fusta pana la genunchi sau blugii mulatsi pe corp? ce alegetii? Funda pentru primul rasp bun!

Răspuns Câştigător
| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Eu as prefera: CIORAPI CU FUSTA [dar fusta pic mai ridicata de ghenunchi(3 degete mai jos de fund)]
Si blugii ar fi o idee dar mmm,,, nu prea merge...
fundita?:X

6 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Cu cat oferi mai mul cu ata devi mai dezapreciata, asa ca mie imi pare mult mai frumoasa o tanara sa aiba fusta cu ciorapi fusta nu mai sus de genunchi, cu o camasutza si o freza bussines, ne scuza-ti tongue

| Puppetzz a răspuns:

Nimic love struck

| cristiano9 a răspuns:

Colanti :X

| Andrew1998 a răspuns:

Mie unu imi plac blugii mulati

| Meloque a răspuns:

Blugii mulati desigur. Evidentiaza formele foarte bine.

| averange a răspuns:

Daca vrei sa fii o tipa care arata interesant, ia-ti corapi si fusta mai sus de genunchi ( parul prins strans sau despletit), daca vrei sa arati serioasa, fusta mai jos de genunchi, daca vrei sa arati obisnuit ia-ti blugi. Tu alegi, fusta e la tie