| fanlalabandsiatat a întrebat:

O intrebare pentru baieti. Daca nu ati fi atrasi de o fata ati lasa o sa va ia in brate?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu sunt baiat, dar sper ca nu te superi ca iti raspund.
Aproape toti baietii s-ar lasa luati in brate de orice fata, atata timp cat fata asta nu are o infatisare respingatoare. Am spus "aproape" pentru ca mai exista baieti ce au o relatie si inteleg ca nu este ok, sau baieti care resping fetele pentru ca sunt luati prin surprindere sau cine stie ce alte motive.
Concluzia: Daca te-a lasat sa il iei in brate nu inseamna neaparat ca e mort dupa tine. Mai poate inseamna si ca nu e dispus sa rateze vreo ocazie de a se lauda cu magnetul sau la fete, sau ca se distreaza pe seama ta.

| RAY a răspuns:

De ce nu ca doar nu ma manca in plus pentru mine femeia nu-i o jucarie sexuala si un om care are suflet, sentimente ce vina are ca arata asa, tampeni, tot mai tampita devine societatea noastra

| Crucified a răspuns:

Sunt singura care o enervează la culme pseudo-gagicarul de VânătorulDeFeTe? Nu vă mai lăudaţi că n-avem noi dinţi câte fete aveţi voi la picioare dar de fapt nici nu ieşiţi din casă. Vânătorul ăsta de FeTe seamănă destul de mult cu colegul meu, care are şi el speranţe la fete... laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru Crucified):

rolling on the floor)) ia vezi sa nu "cumva" semăn cu ala de care o sa mi te îNdrăgostești devil)devil) devil) ufff-uFF smug

| Crucified a răspuns (pentru Zabbyel):

Ce zici mă acolo? Vorbeşte dracu română. Despre ce îndrăgosteală vorbeşti?

| Zabbyel a răspuns (pentru Crucified):

laughingpiscotzelrolling on the floor) cand o sa inceapa sa urle acest gand in tine
vanatorule-vanatorule love strucklove struck ma faci si pe mine femeie tonguetongue
o sa intelegi la ce m-am referitwinking

| LegionarulRoman a răspuns:

A lua in brate nu inseamna ca trebuie sa placi pe acel cineva(in sensul cca vrei sa-i fi iubita).Si ca simpli prieteni(sau chiar necunoscuti) va puteti imbratisa (in functie de context).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
A fi atras adica sa imi placa de ea? Pai pe mine ma i-au destul de multe fete in brate si nu pot sa zic ca le plac, maxim imi sunt simpatice.
Cand vine o fata la mine si ma pupa si ma ia in brate nu pot sa-i zic "pleaca fa de aici", nu?happy

| Zabbyel a răspuns:

Nici n-as opri-o happy

| Raiiiisa a răspuns:

Eu cred ca da.Este un gest de afectiune, dar care pentru unii nu are o insemnatate atat de mare.
Deci nu vad care ar fi tragedia daca 2 persoane s-ar imbratisa.