| laureen a întrebat:

O intrebare pentru baieti: dintre o fata (draguta sa zic) cu sanii marisori, dar care nu are increderea prea multa in ea si o fata (draguta) cu sani foarte mici dar care are incredere mare in ea si e stapana pe sine ce preferati? ceea ce vreau sa vad e daca atitudinea e chiar mai importanta decat fizicul?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Daca pentru o relatie de scurta durata doar pentru distrat eu aleg fizicul, dar pentru o relatie serioasa aleg pe cea doritoare de viata si stapina pe tot ce face.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia cu sanii mari daca e operata desigur e depravata, cea cu sanii mici depinde de experientele traite dar cu mine nu le merge deloc pentru ca eu as accepta sa fie cu mine doar daca vrea sa fie soferita pe tir asa facem mai multi bani santem impreuna si totul e frumos nu ma inseala cand e singura.

| onasis1961 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine are incredere mare in ea, la ce te referi?

| laureen explică (pentru onasis1961):

Adica sigura pe sine, nu ma refer la aroganta, nu stiu daca ma fac inteleasa...ma refer la o persoana care sa stie ce vrea de la viata

| greenmile00 a răspuns:

Niciodata atitudinea nu va fi mai importanta decat fizicul. In mod clar, indiferent ce ar zice oricine... un baiat va alege fata cu sani mari. E o chestie prestabilita, un tipar de la care nu exista abatere laughing Inteleg ca e greu de acceptat, dar asta e marele raspuns big grin

| ForeverWarrior a răspuns:

Eu as alege-o pe prima pentru ca imi plac fetele timida parca sunt mai feminine.

| relian a răspuns:

Daca are doar sinii mici si restul este asa cum trebuie aleg pe cea c sinii mici, pentru ca nu stai cu cineva si o tii pe post de obiect sexual sau asa doar de décor. Iara fata cu sinii mari daca stiu si eu are 15 ani sau 16 cit au cele mai multe pe aici nu prea as fi curios ca daca acum are asa sini gandeste-te cit or sa fie mai tirziu.Dar depinde vorba cuiva despre ce relatie este vorba. Daca este pentru o seara o incerci si pe aiai cu sinii mari de ce nu. Apoi depinde de fiecare baiat ce prefer ca nu toti au aceleasi gusturi.Personal as allege pe tipa cu sinii mici ca e mai desteapta din cite spui, chiar si pentru o relatie scurta.Imi plac fetele destepte cu care ai ce discuta. Pina la urma si in pat trebuie sa discuti si acolo trebuie sa stii ce sa spui si cind sa spui ceva.Nu mai vorbesc in rest.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Prea multa incredere in tine da in aroganta, si clar nu-mi plac persoanele arogante. Ca fata trebuie sa stii sa te faci placuta, nu conteaza neaparat sa ai un corp perfect

| NnDWtf a răspuns:

Depinde de baiat, unii baieti prefera fetele nesigure pe el, pentru ca le pot manipula foarte usor.

| georgian24 a răspuns:

Nu stiu dc dar cred ca ai sanii mici de ai pus intrebarea astea.ei...si ce? sanii mici au forma buna smug

| UngratefulPC a răspuns:

Cele timide, sunt mai feminine. uhh. da!

| Graphic a răspuns:

Eu zic sa o alegi pe cea care e stapana pe sine. Frumusetea se trece, dar bunatatea si increderea niciodata.