| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

O intrebare pentru baieti, unde va uitati atunci cand faceti sex cu o fata iar ea sta deasupra voastra? Va uitati in ochii ei, la zona intima sau? happy

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu tin ochii inchisi...ca sa-mi pot imagina ca o fac cu Angelina Jolie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti tu sa te uiti in zona intima, daca ea este peste tine si tu esti intins la podea?
Evident ca-i vezi fata si eventual bustul.

| EcceHomo a răspuns (pentru Violleta2022):

Se pare ca ai fost de puține ori deasupra.Iti vede inițial ochii, apoi se uita la sâni, dar, în marea majoritate a timpului, se uita cum intra și iese, așadar, în zona intima. happy

| Emilian65 a răspuns:

La ochii frumosi pe care ii are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un film pe Netflix.

| brokxy a răspuns:

Eu am facut cu cineva si el s-a uitat la tavan.
Chiar spune multe unde se uita baiatul cand e fata deasupra.

| VoidEternal a răspuns (pentru brokxy):

Ce spune? laughing Ce ai crezut de exemplu despre el?

| Green66 a răspuns:

Nicăieri, eu sunt timid și țin ochii închiși. straight face

| gogugogugogu a răspuns:

Peste tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Marius2001Pop a răspuns:

Ma uit in ochii ei in primul rand. Si ma mai uit la pieptul ei.
Dar cel mai mult imi plave sa ma uit in ochii ei.

| JimiTheSmen a răspuns:

La inazuma eleven go