| HarryJames a întrebat:

O intrebare pentru fete: dc atunci cand sunteti cu doi baieti in acelasi timp o faceti pentru a stii p care il vreti?
si 2: Voi credeti ca daca aflam chestia asta n-o sa ne pese de ea? Dc?
Mai bine va hotarati si voi odata pentru totdeauna FARA sa mai raniti si pe altii.

Răspuns Câştigător
| Catherine a răspuns:

Eu nu am fost niciodata cu doi baieti in acelasi timp...si cred ca acele fete care st cu doi baieti deodata nu cred ca il merita pe nici unu dintre ei...iar daca acei baieti afla de chestia asta banuiesc ca iese urat, si pentru ea si pentru unul dintre ei doi care nu prea are conditie fiziclaughing prea buna

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Mai bine ai pune mana pe carte si ai mai invata si tu ceva. Macar sa te poti exprima, sa poti lega doua vorbe.

| anaid a răspuns:

Facem asta pentru ca si noi la randul nostru am fost ranite si am trecut prin perioade dificile,e razbunare,si cum nu ne putem razbuna stric pe baiatul care ne-a "tradat" o facem pe oricare reprezentant al raseilaughing
Probabil ca nu multe o sa fie de acord cu mine dar, nu`mi pasa asta fac, asta cred si spun adevarul.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la asta, dar as avea aceeasi intrebare si pentru baieti...

| MamaOmida69 a răspuns:

Pai 1 la mana. Nu toate fetele sunt asa big grintongue
Si 2 probabil o fac pentru ca se cred interesante si buricul pamantului...winking

| andreeutsa a răspuns:

Tu te referi cand o fata este impreuna cu doi baieti in sensul de iubiti?

| MikiMouse a răspuns:

1big grinaca voi ne inselati noi dc sa nu o facem?
2:Uni baieti is nesimtit, dar si unele fete is nesimtite
3:Fetele iasa cu mai multi baieti ca sa se dau mari si la fel si la baieti...alceva mai vrei sa stii?happysmug

| Daya_6764 a răspuns:

1.Cand o fata e cu 2 tipi nu face asta pentru a vedea pe care il vrea. Nu exista "tin la amandoi la fel de mult, si nu pot sa ma hotarasc". Unele fete fac asta pentru distractie, e mai palpitanta o relatie de care nu trebuie sa stie nimeni.

si 2. Nu ai cum sa accepti situatia si normal ca iti pasa dar din moment ce tipa nu s-a gandit la asta si se vede si cu altul ei nu prea o sa ii pese ce crezi tu