| LiLu a întrebat:

O intrebare referitoare la baieti:
1Ce simtiti cind o fata va arata ca va iubeste, va place?
2de ce cind o fata va arata ca va iubeste incepeti s-o inselati sau s-o respingeti?

12 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca asa sunt barbatii! Nu avem cum sa le schimbam modul lor de a fi...pentru asta traiesc ei, pentru inselatlaughing

| silvio a răspuns:

1. desigur, cui nu i-ar placea? happy
2. pe asta de unde ai scos-o? happy pai daca imi place, dupa aia s-o resping? se cam bate cap in cap...

urmeaza alte raspunsuri, mai filozofice big grin

Răspuns utilizator avertizat
| silvio a răspuns:

@JustMeFlory, era o intrebare pentru sexul "mai putin frumos".
nu stiu prin ce experiente ai trecut, dar nu mai generaliza... happy

| silvio a răspuns:

@LiLu, dar pe prietenele tale le-ai intrebat? probabil ele sunt cauza, mai stii?
oricum, eu n-as putea sa fac asta, deci las pe altii sa raspunda happy

| abis a răspuns:

1. Da, ne place

2. Nu toti facem asta. Numai unii dintre noi, unii mai imaturi din punct de vedere sentimental. Un individ care se cunoaste si se respecta cat de cat apreciaza cand primeste dovezi de iubire, nu se poarta ca un magar.

| JustMeFlory a răspuns:

@Silvio generalizez pentru ca si voi faceti la fel.Nu te cunosc ca sa te pot judeca si nici nu am de gand, dar m-am referit la majoritatea barbatilor...la cealalta majoritate nu ma bag.winkingOricum cu timpul se schimba si gandirea barbatilor si ajung sa aiba o relatie fara infidelitatihappy
P. S Stiu foarte bine cui ii era adresata intrebarea, dar nu vad de ce ar deranja un raspuns din partea fetelor.happy

| snepy a răspuns:

1. normal, ca si ei ii place cand ii arat ca o iubesc (adica mereu)
2. nici una. cine te-a mintit ca asa fac baietii?
cati ani ai de nu sti lucrurile astea?

| Dan a răspuns:

Ce intrebari pertinente!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatilor le place vanatoarea.Cu cat prada se lasa mai greu prinsa cu atat e mai ravnita.
1.Acel baiat(X) care iubeste cu adevarat pe acea fata, pretuieste sinceritatea sentimentelor ei si simte siguranta, insa cel (Y) pentru care e doar o prada, faptul ca ea recunoate ca il iubeste va fi un aprob ca a castigat inca un trofeu.
2. X nu va reactiona sinceritati ei prin inselare si respingere, ci prin gesturi si vorbe duioase, prin iubire, dar Y va cauta o noua prada pe care sa o vaneze.

| Cosmin a răspuns:

1. Atunci cand o fata iti arata k te place, te simti flatat, important, poate chiar si mandru de asta, my ales daca u aspirai de ceva vreme la ea sau incercai sa ii arati prin diferite moduri k o placi, k o doresti
2.Nuj...ma gandesc k trebuie sa fii putin retardat la cap sa iti inseli prietena atunci cand ea te iubeste sau sa o respingi, sincer! Sant convins k nu putini fac asa niste lucruri care frizeaza cretinismul, insa daca ai macar un minim de respect si demnitate in tine, nu faci asa ceva! Iti poti spune in multe feluri k nu o vrei, nu o doresti, dar in nici intr-un caz nu "ar trebui" sa faci asa geva! Mi se pare un lucru josnic, sincer!

| adiuca a răspuns:

Pt ca si-o ia in cap... de aia... cand stiu ca ii iubim atunci li se urca lumea in cap si ne trateaza cum le vine lor si fac ce vror ei atunci cand nu stiu lucru asta atunci incearca sa ne faca sa ii iubim si au ochii numai pentru noi nu stiu zic si eu...straight face