| Andersen2k18 a întrebat:

O intrebare serioasa. Eu cred ca este un mit. E adevarat ca fetele care fac sex mai des le cresc sâni? S-au daca o fata e putin crăcănată e posibil sa nu mai fie virgină? Poate suna putin amuzant dar vreau raspunsuri concrete. Cei care dau raspunsuri la troll au repot!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu și nu.

| sofisis a răspuns:

Nu si nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cu siguranţă nu. Dacă prin "crăcănat" te referi la aşa-zisele "paranteze", află că nu apar în niciun caz în urma unor rapoarte sexuale. Cât despre crescutul sânilor de la sex, din nou e fals. Există foarte multe fete cu sânii foarte mari de pustoaice, fără să îşi fi început viaţa sexuală, şi fete care fac sex de ani buni, cu sâni foarte mici. Cele care apelează la silicoane crezi că sunt neprihanite?

| Andersen2k18 explică (pentru Necunoscut112):

Pai m-am gandi, eu am vrut sa aud diferite pareri. Chestia cu sâni mi-o zis-o cineva dar nu l-am crezut.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Visul tau, picioare cracanate

| Shaco a răspuns:

Partea cu sanii nu a fost dovedita stiintific
Cat despre cracanat, daca a avut o noapte de sex intens, e posibil a doua zi sa mearga putin mai ciudatlaughing