| BULANGIU96 a întrebat:

O intrebare veche de cand lumea... Cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea? Am nevoie de un raspuns urgent. Dau Funda! :X

Răspuns Câştigător
| Fuchii a răspuns:

îi spui direct...adică intri în vorbă cu ea glumiți.îi spui că îți place de ea și o întrebi dacă simte la fel!

2 răspunsuri:
| mihaigrecu345 a răspuns:

Depinde de varsta si ce tip de fata e ea, in ce "categorie" se incadreaza, studiazo un pic, vezi ce semnale da ea, si dupa toate astea vine singur raspunsul.

| mimi06 a răspuns:

Pai neaparat trebuie sa fiti fata in fata si daca vrei sa primsti un zambet de la ea spune-i la ureche big grin